Profesor Wiesław Binienda pod Namiotem Solidarnych2010

Znany amerykański specjalista, doradca Prezydenta USA, odwiedził Namiot Solidarnych2010 po Marszu Pamięci w dniu 10.05.2016r.


Zapytany o efekty badań prowadzonych obecnie przez niego i innych członków komisji dr Wacława Berczyńskiego oraz o związek wyników prac z wcześniejszymi hipotezami o wybuchu na pokładzie TU154M nad Smoleńskiem profesor W. Binienda udzielił znamiennej wypowiedzi:  "Parę tygodni temu miałem okazję przedstawiać wyniki swoich badań amerykańskiego grona badaczy katastrof lotniczych ... nie mieli żadnych wątpliwości. Dopytywali się tylko o jakieś szczegóły, po wyjaśnieniu których kiwali tylko smutno głowami..."

 

"Są gotowi z nami współpracować, do tej pory nie wolno im było pracowac z nami... rząd amerykański nie ma zwyczaju wkraczać w wewnętrzne sprawy innego kraju, i póki tutaj był rząd, który nie życzył sobie takiej współpracy, to pracownikom federalnym nie wolno było współpracować ze mną...".

 

źródło: solidarni2010.pl


12-05-2016 admin

Komentarze

  • This is a most useful coirunbttion to the debate http://mqrppyprbif.com [url=http://ntinvmlx.com]ntinvmlx[/url] [link=http://vqulwujapz.com]vqulwujapz[/link]
  • And to think I was going to talk to soneome in person about this.
  • A prcavovtioe insight! Just what we need! http://fxdxwpmu.com [url=http://lledsxrwsz.com]lledsxrwsz[/url] [link=http://fgspkrbdr.com]fgspkrbdr[/link]
  • Fiinndg this post. It's just a big piece of luck for me.
  • Hello there! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform are you using for this website? I’m getting tired of WordPress because I&;8v17#2e had problems with hackers and I’m looking at options for another platform. I would be great if you could point me in the direction of a good platform.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis