Przeciwko Polsce

Główną siłę antyrządową, a w istocie antypolską, stanowi od wyborów,
przegranych mimo zaangażowania ogromnych środków polityczno-propagandowych i materialnych, oraz wsparcia z zagranicy: od Unii Europejskiej, Niemiec i światowego liberalnego lewactwa – partia zwąca się


teraz „Platformą Obywatelską”. Poprzednie jej „wydania” to „Unia Demokratyczna” i „Unia Wolności”. W programie – laicyzacja społeczeństwa z destrukcją moralności chrześcijańskiej i religii, popieranie dewiacji obyczajowych i seksualnych, narzucanie cenzury poprawności politycznej.
Wszystko pod obłudnymi sloganami wolności, nowoczesności, demokracji.
W rzeczywistości – to nawrót do pogaństwa, obudowany kłamstwem i oszustwem, rozsiewanym przez polityków i większość tzw. dziennikarzy a faktycznie funkcjonariuszy propagandy lewicowo-liberalnej.
Szczególnie ohydne stało się podburzanie przeciwko Polsce w UE, w Niemczech, we Francji, w USA przez polityków nie tylko z PO, ale i z utworzonych jej do pomocy „Nowoczesnej” oraz z wiecznych sojuszników lewactwa, pseudochłopów z PSL (ZSL). Czynny udział w tym procederze mieli w znacznej części „polscy” dyplomaci za granicą, których w porę nie zdymisjonowano. Wywodzący się z poprzedniego układu politycznego, wiernie mu wciąż służyli. Antyrządowi awanturnicy atakują każde posunięcie władz, wszelkie decyzje i ustawy. Co pewien czas podejmują próby zakłócenia porządku publicznego, organizując demonstracje i rozruchy. Powstał oszukańczy „Komitet Obrony Demokracji” do wybryków ulicznych. Największą „operacją” lewactwa była próba obalenia rządu przez zablokowanie Sejmu, aby nie doszło do uchwalenia ustawy budżetowej, i towarzyszące temu uliczne awantury, z napaściami na posłów PiS.
Twierdze układu PO-PSL stanowią lokalne samorządy; ich obrona w dotychczasowej postaci to kolejny ideologiczny front. Przy pomocy Komisji Europejskiej i jej wiceprzewodniczącego, Fransa Timmermansa, szykuje się następną falę antypolskiej agresji. Lewactwo nie może darować Polsce , że laicyzacja i ateizacja, narzucana światu, nie zdołała jej opanować. A pan Timmermans lepiej by zrobił, zajmując się nie tak dawną przeszłością swojego kraju i jego współpracy z Niemcami Hitlera. Ilu członków liczyła popierająca nazizm holenderska partia w latach 40.? 800 tysięcy. A kto wyłapywał i wywoził holenderskich Żydów, jak nie ziomkowie pana T.? Tak zginęła nie tylko Anna Frank, autorka sławnego pamiętnika. Warto za to ludzkość przeprosić, zamiast uzurpować sobie rządy nad Europą i napadać na Polskę, która nie kolaborowała z Hitlerem w najmniejszym stopniu.

 

Zbigniew Żmigrodzki

 


03-03-2017 admin

Komentarze

 • Do portalu i stron przypiął się nie wiadomo kto; może rodzina Bachurskich? Swoją drogą, ci państwo mi imponują. Przybyli do Polski nie wiadomo skąd z kapitałem po 100 złotych, a teraz mają 14 czasopism, Centralną Agencję Informacyjną (co to takiego?) i duże wydawnictwo książek. Czy jeszcze i "Naszą Polskę"? Może uruchomią jej wersję papierową? Ale mnie tam na pewno nie przyjmą.
 • Portal NP został przejęty przez "Onet". Kto do tego i jak doprowadził? Pierwszym krokiem nowej redakcji było usunięcie niepożądanych tekstów, głównie moich, zwłaszcza wszystkich nowszych. Szanowni Czytelnicy, nie dajcie się oszukiwać!!!
  PS. Od roku 2020 jest to już inne pismo.
 • Lewactwo zaczyna sie cofac, a ze hucpa przeslania im poczucie realizmu to i urzadzaja burdy i chamskie awantury, ktore powoduja takze i tek skutek ze odsuwaja sie od nich ewentualni czy tez mniej zdecydowani zwolennicy. Brawo, tylko tak dalej.
  Niech sie skladaja na dolce vita Kijowskich.

  Tubylec, jestes z wyborczej czy kodu, daruj sobie te brednie bo aby je czytac moge sobie wejsc na onet itp.
 • http://jozefbrynkus.salon24.pl/783939,czy-klinowski-jest-v-kolum na-islamu-w-wadowicach
  Kaczynski po swojemu, bicie piany bylo wczesniej, jak to oni przywroca zaufanie do Panstwa, ho ho...,wycofal sie z pomyslu dwukadencyjnosci w samorzadach, bo prezydent sie nie zgadza.Oczywiscie sitwy, koterie, mafie i nieusuwalni i nietykalni aferalowie, moga spac spokojnie.Co obiexywal PIS wyborcom? Panstwo prawa, a nie panstwa w panstwie.
 • Czy PiS i Niezależna zostały przejęte przez pokomunistyczną mafię sowiecką, która brała udział w dzikiej "prywatyzacji" Polski i teraz wszyscy o niej zapomnieli? Wszystkie tematy są dozwolone, oprócz KRADZIEŻY POLSKI, która zmusiła 3 000 000 Polaków do emigracji oraz do wielu samobójstw? Nawet PO wie, że nie musi się starać ,bo pokomuchy ciągną Magdalenkę w PiSie i Niezależnej Zależnej...I rzeczywiście chodzi im teraz o prawo i sprawiedliwość, żeby nikt im nie odebrał nakradzionych majętności...i pozwalał mielić kasę w firmach i developerce? Co sądzi na ten temat Nasza Polska?
 • Malo nas, ale trzeba rozpuscic wici, ze portal trwa i zleca sie ....Moze przywroca tygodnik?
 • O! Jest nadzieja, że portal będzie trwał. Im szybciej tym lepiej; zanim stali czytelnicy odejdą rozczarowani
 • Ok.70000 zl kosztow puczu, czyli okupacji Sejmu przez puczatych PO-NO, ponioslo spoleczenstwo.Dlaczego PIS nie obciazyl tym zamachowcow, ktorych herszt herr jak mu tam, przybyl do kraju, by zagrzewac puczatkowdo obalenia kolejnego rzadu, w czym herszt herr jakmu tam ma wprawe,jak wiadomo nie \\\"skrrrrewi\\\" .
 • Ile osob odpowiedzialo przed wymiarem sprawiedliwosci za probe puczu, czyli obalenia wladzy sila? Taki pucz, jaka sila, a i atakowany jakby zadowolony.Ile jeszcze ten cyrk bedzie gral? Przeciez sa kraje, gdzie za takie akcje otrzymuja puczysci najwyzszy wymiar kary.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis