Przeciwko Polsce

Główną siłę antyrządową, a w istocie antypolską, stanowi od wyborów,
przegranych mimo zaangażowania ogromnych środków polityczno-propagandowych i materialnych, oraz wsparcia z zagranicy: od Unii Europejskiej, Niemiec i światowego liberalnego lewactwa – partia zwąca się


teraz „Platformą Obywatelską”. Poprzednie jej „wydania” to „Unia Demokratyczna” i „Unia Wolności”. W programie – laicyzacja społeczeństwa z destrukcją moralności chrześcijańskiej i religii, popieranie dewiacji obyczajowych i seksualnych, narzucanie cenzury poprawności politycznej.
Wszystko pod obłudnymi sloganami wolności, nowoczesności, demokracji.
W rzeczywistości – to nawrót do pogaństwa, obudowany kłamstwem i oszustwem, rozsiewanym przez polityków i większość tzw. dziennikarzy a faktycznie funkcjonariuszy propagandy lewicowo-liberalnej.
Szczególnie ohydne stało się podburzanie przeciwko Polsce w UE, w Niemczech, we Francji, w USA przez polityków nie tylko z PO, ale i z utworzonych jej do pomocy „Nowoczesnej” oraz z wiecznych sojuszników lewactwa, pseudochłopów z PSL (ZSL). Czynny udział w tym procederze mieli w znacznej części „polscy” dyplomaci za granicą, których w porę nie zdymisjonowano. Wywodzący się z poprzedniego układu politycznego, wiernie mu wciąż służyli. Antyrządowi awanturnicy atakują każde posunięcie władz, wszelkie decyzje i ustawy. Co pewien czas podejmują próby zakłócenia porządku publicznego, organizując demonstracje i rozruchy. Powstał oszukańczy „Komitet Obrony Demokracji” do wybryków ulicznych. Największą „operacją” lewactwa była próba obalenia rządu przez zablokowanie Sejmu, aby nie doszło do uchwalenia ustawy budżetowej, i towarzyszące temu uliczne awantury, z napaściami na posłów PiS.
Twierdze układu PO-PSL stanowią lokalne samorządy; ich obrona w dotychczasowej postaci to kolejny ideologiczny front. Przy pomocy Komisji Europejskiej i jej wiceprzewodniczącego, Fransa Timmermansa, szykuje się następną falę antypolskiej agresji. Lewactwo nie może darować Polsce , że laicyzacja i ateizacja, narzucana światu, nie zdołała jej opanować. A pan Timmermans lepiej by zrobił, zajmując się nie tak dawną przeszłością swojego kraju i jego współpracy z Niemcami Hitlera. Ilu członków liczyła popierająca nazizm holenderska partia w latach 40.? 800 tysięcy. A kto wyłapywał i wywoził holenderskich Żydów, jak nie ziomkowie pana T.? Tak zginęła nie tylko Anna Frank, autorka sławnego pamiętnika. Warto za to ludzkość przeprosić, zamiast uzurpować sobie rządy nad Europą i napadać na Polskę, która nie kolaborowała z Hitlerem w najmniejszym stopniu.

 

Zbigniew Żmigrodzki

 


03-03-2017 admin

Komentarze

 • Lewactwo zaczyna sie cofac, a ze hucpa przeslania im poczucie realizmu to i urzadzaja burdy i chamskie awantury, ktore powoduja takze i tek skutek ze odsuwaja sie od nich ewentualni czy tez mniej zdecydowani zwolennicy. Brawo, tylko tak dalej.
  Niech sie skladaja na dolce vita Kijowskich.

  Tubylec, jestes z wyborczej czy kodu, daruj sobie te brednie bo aby je czytac moge sobie wejsc na onet itp.
 • http://jozefbrynkus.salon24.pl/783939,czy-klinowski-jest-v-kolum na-islamu-w-wadowicach
  Kaczynski po swojemu, bicie piany bylo wczesniej, jak to oni przywroca zaufanie do Panstwa, ho ho...,wycofal sie z pomyslu dwukadencyjnosci w samorzadach, bo prezydent sie nie zgadza.Oczywiscie sitwy, koterie, mafie i nieusuwalni i nietykalni aferalowie, moga spac spokojnie.Co obiexywal PIS wyborcom? Panstwo prawa, a nie panstwa w panstwie.
 • Czy PiS i Niezależna zostały przejęte przez pokomunistyczną mafię sowiecką, która brała udział w dzikiej "prywatyzacji" Polski i teraz wszyscy o niej zapomnieli? Wszystkie tematy są dozwolone, oprócz KRADZIEŻY POLSKI, która zmusiła 3 000 000 Polaków do emigracji oraz do wielu samobójstw? Nawet PO wie, że nie musi się starać ,bo pokomuchy ciągną Magdalenkę w PiSie i Niezależnej Zależnej...I rzeczywiście chodzi im teraz o prawo i sprawiedliwość, żeby nikt im nie odebrał nakradzionych majętności...i pozwalał mielić kasę w firmach i developerce? Co sądzi na ten temat Nasza Polska?
 • Malo nas, ale trzeba rozpuscic wici, ze portal trwa i zleca sie ....Moze przywroca tygodnik?
 • O! Jest nadzieja, że portal będzie trwał. Im szybciej tym lepiej; zanim stali czytelnicy odejdą rozczarowani
 • Ok.70000 zl kosztow puczu, czyli okupacji Sejmu przez puczatych PO-NO, ponioslo spoleczenstwo.Dlaczego PIS nie obciazyl tym zamachowcow, ktorych herszt herr jak mu tam, przybyl do kraju, by zagrzewac puczatkowdo obalenia kolejnego rzadu, w czym herszt herr jakmu tam ma wprawe,jak wiadomo nie \\\"skrrrrewi\\\" .
 • Ile osob odpowiedzialo przed wymiarem sprawiedliwosci za probe puczu, czyli obalenia wladzy sila? Taki pucz, jaka sila, a i atakowany jakby zadowolony.Ile jeszcze ten cyrk bedzie gral? Przeciez sa kraje, gdzie za takie akcje otrzymuja puczysci najwyzszy wymiar kary.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis