Nie jest dobrze...

„Nie jest dobrze, Marcinie” – powiedziała krowa do Marcina w „Indyku” Mrożka. Tę trafną opinię trzeba tylko potwierdzić: ośmieliliśmy się nie wybrać w 2015 roku ferajny ustanowionej w Magdalence do ciągłego rządzenia Polską, więc rozpętało się tsunami nienawiści i wrogości, szkodnictwa i zdrady wobec polskiego państwa.

 


Obok wypróbowanych bojowników lewactwa pojawili się nowi; doszły feministki-lewaczki i rozszerzona „żywa cerkiew”, czyli liberalni duchowni różnych szczebli. Władza zorganizowana w porozumieniu z generałem Kiszczakiem przez trzech byłych pezetpeerowców -

Geremka, Kuronia i Michnika, pod patronatem Fundacji Batorego z Aleksandrem Smolarem, miała nieprzerwanie trwać, a tu taki despekt ze strony przeklętych wyborców – Polski tramwajowej, moherów, pospolitego bydła!

Bronią się krzykiem i okupacją eksponowanych miejsc „elity”: sądowe, samorządowe, naukowe, urzędnicze. Grupki awanturników pod Sejmem i sądami; na sztandarach antyrządowe, antymoralne i antyreligijne hasła. Odrażające oszczerstwa i szkalowanie Polski, szukanie wsparcia za granicą. Parady zboczeńców różnorakiej maści, celebryci teatralni i literaccy. „ Zwrócić władzę! Oddać stanowiska!” Nie zejdziemy ze stołków, do których przyssaliśmy się na amen! Wrzaski: demokracja! konstytucja! Choć ani z jednym, ani z drugim nic wspólnego ci krzykacze nie mają.

Zbigniew Żmigrodzki

 

fot.: Wikipedia/Lupin

 


24-07-2018 admin

Komentarze

 • Ci imigranci to niekoniecznie wygnańcy za swych ojczyzn. Założenie są do Europy, aby szerzyć chaos i wypierać chrześcijaństwo. Kto za tę inwazję płaci?
 • Szanowny Panie Zbigniewie! To prawda najprawdziwsza, ze UWolnosci to najwieksza sciema i dramat ,jaki spotkal Polakow po 1989.Dlaczego? Bo to zrodlo -baza wszystkich pozniej sciem./Raz sie dal narod oszukac, to "pojechali"./Jednak Polacy -wyborcy nie tacy naiwni,po prostu nieszczescie polega na tym, ze zmeczeni Gierkiem,potem terrorem wojny jaruzelsko-kiszczakowsko-polskiej,totalns obluda z tymi ich W.R.Ocalenia Narodowego/jakby ocalenie ich skor czerwonych bandziorow i ich przydupasow,bylo rownoznaczne z ocaleniem narodowym/Iscie bolsxewicka buta -We people! My narod! My czerwone ... Szwindel Magdalenki i w Gdansku komuno-agenturalnych liberalow /kongres liberalow juz w grudniu 1988 r.Jedni pisza o tysiacu uczestnikow,ktorym przewodzil Lewandowski, Bielecki i Tusk ze Spoldzielni " Swietlik", zajmujacej sie czyszczenie/ czy malowaniem /kominow, a JKBielecki ,pozniejszy premier,byl woznica i wozil chrust i drewno z lasu.Niewykluczone, ze posiadal juz jakis automobil typu fiat.Po UW ,ktora wyborcy zmietli w wyborach, zawierzyli ukradzionemu logo Solidarnosci, o ktora walczyli i postawili na Akcje Wyborcza Solidarnosc, falszywke z Krzaklewskim na czele.Startowal z list PO do EP pozniej, ale odpadl.Podobno i tak tam siedzi ,ale bez wyborow zajmowac sie mial/ma sprawami zwiazkowymi.Ciekawy watek, warty kontynuacji.To by swiadczylo, ze byl podstawiony. Potem Buzek premier-dewastacja kopalni, brak samolustracji, ktora obiecal.Potem rzady postkomuny."Za komuny bylo lepiej"- wielu tak uwazalo,ale to juz przeciez byli kapitalisci, obszarnicy,liberalowie pelna geba i co ich tam jakis socjalizm , za obrone ktorego wsadzili tysiace ludzi pod klucz i mordowali oraz glodzili.Biedny nasz narod, konca tego nie widac.Ludzie chyba sie boja, a zamordyzm postepuje, czy to PO czy POPIS,Zerowa wykrywalnosc morderstw politycxnych od ,89r chyba o czyms mowi.Nieznani sprawcy ,sledztwo umorzone.Moze teraz cos sie zmieni, bo chyba nie zasluguje Polska na taka Gersdorf z&Co.
 • Czcigodni komentatorzy nie zdają sobie sprawy, kto im blokuje teksty i jaka jest sytuacja w Polsce: udokomuna zdołała tak utrwalić się we wszystkich sferach życia, że nowa władza jest jak dom na kurzych nóżkach. W dodatku brak jej ludzi mądrych i energicznych. Broni polskiej udokomuny cały świat !
 • http://podgrzybem.
  blogspot.com/
  2018/07/
  pod-grzybki-
  134.h tml?m=1
 • http://podgrzybem.blogspot.
  com/2018/07/
  pod-grzybki-134.html? m=1
  O tych 7 mln dla mediow
  Sakiewicza
  Nawet wiecej bo 7,2 mln
 • http://www.radiomaryja.pl
  /multimedia/premier-
  wegier-krytykuj e
  -komisje-europejska/
  Wypowiedz prof.Ryby
  m.in.o planach totalniackich
  PIS I PO
  Czy Pan wie, ze portal Sakiewicza
  dot.ekologii dostal ok.7 mln, a i
  media dostaja ciezka kase? Dla Naszej Polski nie bylo nic.Order posmiertny dla sp.Pani Red.Nscz i wlascicielce wydawnictwa ",Szaniec" Marii Adamus.Oni stosuja cenzure na niezalezna.pl z ta raCAHPicha szukajaca rzekomo robotow, a tak naprawde cenzor obcinal opinie, szczegolnie krytyczne wobec JK.Teraz, po jawnym opisie tych bolszewickich totalniackich praktyk na niezalexna.pl i prawy.pl skonczylo sie.Kiedy sie tam wpisalam ,okazalo sie, ze nie ma cenzury,zniknela reCHapacos tam, nie drazni oczu, ale nie zamieszczaja nic .Bez wspomagania cenzora Strefa Wolnego Slowa nie wyrabia normy.
 • http://www.radiomaryja
  .pl/multimedia/
  negocjacje-polskiego
  - rzadu-z-rzadem
  -filipin-ws-
  sprowadzania-
  pracownikow/
 • http://www.radiomaryja.pl/multimedia/negocjacje-polskiego-rzadu- z-rzadem-filipin-ws-sprowadzania-pracownikow/
  Oszustwo deklaracji PIS, Kawecki mowi o tym, ze ekonomiczny doradca Tuska MMorawiecki zapewnial ich, czyli ZP, ze zadnych imigrantow z krajow Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu nie sciagali do Polski i nie beda.Z Uzbekistanu 3000 pracownikow sciagal w tym czasie zca MSZ.Jezeli ZP jedt oklamywana w zywe oczy przez MM ,albo nie ma on pojecia , czym Czaputoeicz i jego resort sie zajmuja ,to niech sie poda do dymisji ,a jego sufler niech zlixy mandat poselski za permanentne klamstwa.Teraz knuja nad POPISem wg ordynacji wyborcxej ,zeby zadne patriotyczne ugrupowanie nie dostalo sie do PE i jak mowi prof.Ryba, planuja takie zmiany w ordynacji krajowej.
  Czy Pan, Panie Redaktorze , to popiera? 2 miliony Polakow -migrantow-chce wrocic do Polski,a oni nawet frankowiczow oszukali.Ustawa w zamrazarce pofobno.Jakies fatum nad Polska, a RM to prxeciez podzyrowuje , popierajac tak PIS i nic nie dadza placze na antenie, bo sami sa temu tez winni, o czym mowia.Nie mozna dwom panom sluzyc.
 • http://prawy.pl/75354-czy-ojciec-rydzyk-uratowal-przemysl-futerk owy/
 • Nie jest dobrze.Coraz wiecej odkryc...Tekst zablokowany na prawy.pl Komentarz w art.Krajskiego, specjalisty od masonerii, ktory nagle objawil sie jako rzecznik uboju rytualnego :
  Moj komentarz:
  \"Zakaz uboju rytualnego dawno nie obowiazuje.Pan autor Krajski zamartwia sie , ze barbarzynskie mordowanie wielkch ssakow w Polsce, co jest obce nasxej tradycji, uderzy w Zydow .Cos nowego u pana Krajskiego.A co z masonami? Ataki na o.dyrektora skonczyly sie wyrokiem dla wp.pl przeprosin i pokrrycia kosztow sadowych.Napisali o bogactwie o.dyrektora i umiescili go w grupie 100 najbogatszych Polakow, co jest nonsensem dla srednio rozgarnietych.Atakowany nie zamierza skladac apelacji??! ?Miala byc tez kwota na cel spoleczny.Tylko czekac na kolejne ataki na o.dyrektora.Komus sie to oplaca..

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis