Podziękowanie Rodziny śp. Marii Jedlińskiej-Adamus

Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie po stracie Kochanej Mamy, Babci i Cioci -  śp. Marii Jedlińskiej-Adamus. 


Szczególnie dziękujemy wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych:
Kapłanom, przedstawicielom Kancelarii Prezydenta RP na czele z Ministrem Adamem Kwiatkowskim, Wiceministrowi Spraw Zagranicznych Janowi Dziedziczakowi, Posłom i Senatorom, Samorządowcom, Artystom i Dziennikarzom, Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego, Czytelnikom i Pracownikom i Współpracownikom tygodnika „Nasza Polska”, pocztom sztandarowym: 

91. Warszawskiej Drużyny Harcerskiej Burza Zgrupowania AK KRYSKA, Komitetu Katyńskiego oraz Stowarzyszenia Morsko-Gospodarczego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Przedstawicielom  Towarzystwa Uniwersyteckiego Fides et Ratio.

 

Dziękujemy za modlitwę w intencji duszy śp. Marii Jedlińskiej-Adamus.

 

Rodzina


14-06-2016 admin

Komentarze

  • सुन्दर à¤8692381;रसª1;तुति..बहì#;त-ठ¬à¤¹&9;त बधाई । मेरे पोस्ट पर आपका इंतजार रहेगा । धन्यवाद ।
  • Pod koniec poprzedniego tekstu zaczely sie dziac dziwne rzeczy z kursorem i tekstem.Dokoncze tutaj: Pani Redaktor Maria Adamus zlozyla podziekowania za tekst, jaki napisalam.Jest to bezcenna pamiatka dla mnie i wskazowka. Zapraszam: www.daani.salon24.pl
  • Racja! Teraz powinni poczuc odpowiedzialnosc za Jej odejscie. Zapraszam na moj blog, gdzie poswiecilam sp.Pani Redaktor kilka tekstow i po tekscie w sprawie wykonczenia"Nasmehlust
  • Byłoby dobrze, gdyby ci, co pojawili się na pogrzebie, a mieli odpowiednie możliwości (takich osób tu nie zabrakło), wsparli w swoim czasie heroiczny trud Pani Redaktor, aby pismo utrzymać. Jej odejście do wieczności było spowodowane w dużym stopniu koniecznością zamknięcia "Naszej Polski". Przynajmniej teraz niech się postarają tygodnik wznowić. Trwał za rządów SLD, AWS, UW i "Platformy", a przestał wychodzić, gdy do władzy doszło 'Prawo i Sprawiedliwość". Wstyd!!!

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis