Fałsz „przemocy”

Uniwersalne słowo „przemoc”, wprowadzone do użytku przez liberałów, określa wszystko: bójki w szkole i na podwórku, awantury pod dyskotekami, bandyckie napady, rozboje i zabójstwa. Urządza się „marsze przeciw przemocy”, zastępujące rozsądną dyscyplinę wychowawczą i energiczne działania szkoły oraz policji.


Tę „przemoc”można by stosunkowo szybko ukrócić, ale po to ją wykreowano, aby służyła ideologicznym i politycznym celom: wmawianiu, że to religia i chrześcijańska etyka za nią odpowiadają(!); walce z rodziną, pod pretekstem, że to w rodzinie bije się żony i dzieci. Faktycznie przemoc ma z reguły miejsce nie w rodzinach, ale  w luźnych związkach partnerskich, gdzie tzw. konkubent nie znosi dzieci (często zwykle nie swoich), a po pewnym czasie i konkubiny ma dość.  

W dzisiejszym społeczeństwie związki małżeńskie zastępuje coraz częściej „partnerstwo”. Czytamy: „Zdecydowali się na ślub po czterech latach pozostawania w związku partnerskim”. Ludzie mieszkający ze sobą mają dzieci, nie tylko swoje, ale i pochodzące z innych, poprzednich „związków”, nieraz dwóch lub nawet trzech.    

Konflikty powstają między „partnerami”, kłócącymi się o dzieci i z dziećmi, one zaś bywają skłócone ze sobą wzajemnie.Poprzedni „partnerzy” walczą o dzieci,  

podburzają je przeciwko drugiemu związkowi. Że w takich układach dochodzi do  różnych form „przemocy”, trudno się dziwić...

Normalne, uczciwe życie osobowe i rodzinne jest jedyną drogą do szczęścia

i spokoju. Dążenie do kariery artystycznej czy sportowej wytwarza „związki”, czasem krótkotrwałe, ale z reguły przynoszące nieszczęścia i konflikty.

Czasy, w jakich żyjemy, mnożą te powikłania. 

 

Zbigniew Żmigrodzki


12-12-2017 admin

Komentarze

  • http://www.milosierdzie.info.pl
  • Sluszne wnioski.Wpychanie sie wszedzie z calym arsenalem ideologicznym i zasobami aktywistow/ek mocno wzmizonymi typu Roza, to dyktatura pachnie na pewno.Inna sprawa, ze powinny btc jakies inicjatywy mniej ekspansywne, aby pijakow, ktorzy robia pieklo rodzinie izolowac od razu.Tegonie ma, sa programy i etaty dla aktywistek oraz granty z UE, a w rzeczywistosci chodzi o cos innego.O panowanie nad wszystkim....miedzynarodowki.
    https://youtu.be/qIGNWAJeDQk
    Pol ecam, to niezwykle Ojciec, misjonarz, ktorego nie puscili na misje komunisci, by nie nawracal Afryki.Zostal krajowym misjonarzem i walnie przyczynil sie do podniesienia Ducha w Narodzie. WARTO zapoznac sie z ze str.www tego Proroka naszych czasow.Mieliscie tu jego kazanie o sw.Andrzeju Boboli.Mialam chyba z 15 lat, kiedy tlumy braly udzial w jego misjach.Piekne patriotyczne kazania, jak Piotra Skargi.Szedl po komunie bez znieczulenia.Pieknie spiewal nowoczesne piosenki religijne.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis