Nie jest dobrze...

„Nie jest dobrze, Marcinie” – powiedziała krowa do Marcina w „Indyku” Mrożka. Tę trafną opinię trzeba tylko potwierdzić: ośmieliliśmy się nie wybrać w 2015 roku ferajny ustanowionej w Magdalence do ciągłego rządzenia Polską, więc rozpętało się tsunami nienawiści i wrogości, szkodnictwa i zdrady wobec polskiego państwa.

 


Obok wypróbowanych bojowników lewactwa pojawili się nowi; doszły feministki-lewaczki i rozszerzona „żywa cerkiew”, czyli liberalni duchowni różnych szczebli. Władza zorganizowana w porozumieniu z generałem Kiszczakiem przez trzech byłych pezetpeerowców -

Geremka, Kuronia i Michnika, pod patronatem Fundacji Batorego z Aleksandrem Smolarem, miała nieprzerwanie trwać, a tu taki despekt ze strony przeklętych wyborców – Polski tramwajowej, moherów, pospolitego bydła!

Bronią się krzykiem i okupacją eksponowanych miejsc „elity”: sądowe, samorządowe, naukowe, urzędnicze. Grupki awanturników pod Sejmem i sądami; na sztandarach antyrządowe, antymoralne i antyreligijne hasła. Odrażające oszczerstwa i szkalowanie Polski, szukanie wsparcia za granicą. Parady zboczeńców różnorakiej maści, celebryci teatralni i literaccy. „ Zwrócić władzę! Oddać stanowiska!” Nie zejdziemy ze stołków, do których przyssaliśmy się na amen! Wrzaski: demokracja! konstytucja! Choć ani z jednym, ani z drugim nic wspólnego ci krzykacze nie mają.

Zbigniew Żmigrodzki

 

fot.: Wikipedia/Lupin

 


24-07-2018 admin

Komentarze

  • Zablokowany tekstna prawy.pl Kto tam to prowadxi tak naprawde?
    "GG Co za brednie.
    80% Polakow chce powrotu do Polski z migracji od 2004.To jest biedna migracja, bo raju nie znalezli.Potrzebuja gdzies mieszkac w Polsce.
  • W Magdalence i przy OS byli tez bracia K.Warto o tym pamietac, bo to widac w przypadku JK, te ustepliwosc, uleglosc, dyspoizycyjnosc wobec zadan obcych wobec Polski np.ustawa o IPN,zalosna zdrada Polakow. A tu tekst blokowany na prawy.pl dot.planow sprowadzania do Polski Azjatow zamiast Polakow z Europy, ktorzy na tych PISowcow glosowali.Hanba i podlosc.Umizgiwaniei sie do zachodnich kapitalistow, by im sprowadxic najtansza sile robocza.Zdrada i podlosc.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis