Nie jest dobrze...

„Nie jest dobrze, Marcinie” – powiedziała krowa do Marcina w „Indyku” Mrożka. Tę trafną opinię trzeba tylko potwierdzić: ośmieliliśmy się nie wybrać w 2015 roku ferajny ustanowionej w Magdalence do ciągłego rządzenia Polską, więc rozpętało się tsunami nienawiści i wrogości, szkodnictwa i zdrady wobec polskiego państwa.

 


Obok wypróbowanych bojowników lewactwa pojawili się nowi; doszły feministki-lewaczki i rozszerzona „żywa cerkiew”, czyli liberalni duchowni różnych szczebli. Władza zorganizowana w porozumieniu z generałem Kiszczakiem przez trzech byłych pezetpeerowców -

Geremka, Kuronia i Michnika, pod patronatem Fundacji Batorego z Aleksandrem Smolarem, miała nieprzerwanie trwać, a tu taki despekt ze strony przeklętych wyborców – Polski tramwajowej, moherów, pospolitego bydła!

Bronią się krzykiem i okupacją eksponowanych miejsc „elity”: sądowe, samorządowe, naukowe, urzędnicze. Grupki awanturników pod Sejmem i sądami; na sztandarach antyrządowe, antymoralne i antyreligijne hasła. Odrażające oszczerstwa i szkalowanie Polski, szukanie wsparcia za granicą. Parady zboczeńców różnorakiej maści, celebryci teatralni i literaccy. „ Zwrócić władzę! Oddać stanowiska!” Nie zejdziemy ze stołków, do których przyssaliśmy się na amen! Wrzaski: demokracja! konstytucja! Choć ani z jednym, ani z drugim nic wspólnego ci krzykacze nie mają.

Zbigniew Żmigrodzki

 

fot.: Wikipedia/Lupin

 


24-07-2018 admin

Komentarze

  • Zablokowany tekstna prawy.pl Kto tam to prowadxi tak naprawde?
    "GG Co za brednie.
    80% Polakow chce powrotu do Polski z migracji od 2004.To jest biedna migracja, bo raju nie znalezli.Potrzebuja gdzies mieszkac w Polsce.
  • W Magdalence i przy OS byli tez bracia K.Warto o tym pamietac, bo to widac w przypadku JK, te ustepliwosc, uleglosc, dyspoizycyjnosc wobec zadan obcych wobec Polski np.ustawa o IPN,zalosna zdrada Polakow. A tu tekst blokowany na prawy.pl dot.planow sprowadzania do Polski Azjatow zamiast Polakow z Europy, ktorzy na tych PISowcow glosowali.Hanba i podlosc.Umizgiwaniei sie do zachodnich kapitalistow, by im sprowadxic najtansza sile robocza.Zdrada i podlosc.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis