PolskaPrezydent: CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Magdalena Targańska13 września, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był zwolennikiem państwa uczciwego i uporządkowanego – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości nadania Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

W poniedziałek prezydent wziął udział w uroczystości nadania Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Jak podała Kancelaria Prezydenta, podczas uroczystości prezydent Duda dziękował za to, że ten ośrodek swoją nazwą i patronatem będzie już na zawsze przypominał o śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim.

Prezydent wskazywał, że Lech Kaczyński chciał, aby podczas seminariów lucieńskich spotykali się ludzie o różnych poglądach, aby była to prawdziwa debata.

„CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był zwolennikiem państwa uczciwego i uporządkowanego. Cieszyłby się, że ta służba ma teraz tutaj swój ośrodek” – mówił Andrzej Duda, cytowany przez KPRP.(PAP)

 

autorka: Aleksandra Rebelińska

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

pięć × jeden =