Prezydent: CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego

Magdalena Targańska13 września, 20212 min

CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był zwolennikiem państwa uczciwego i uporządkowanego – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości nadania Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

W poniedziałek prezydent wziął udział w uroczystości nadania Ośrodkowi Szkoleniowo-Konferencyjnemu CBA w Lucieniu imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Jak podała Kancelaria Prezydenta, podczas uroczystości prezydent Duda dziękował za to, że ten ośrodek swoją nazwą i patronatem będzie już na zawsze przypominał o śp. prezydencie Lechu Kaczyńskim.

Prezydent wskazywał, że Lech Kaczyński chciał, aby podczas seminariów lucieńskich spotykali się ludzie o różnych poglądach, aby była to prawdziwa debata.

„CBA było służbą szczególnie ważną dla prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był zwolennikiem państwa uczciwego i uporządkowanego. Cieszyłby się, że ta służba ma teraz tutaj swój ośrodek” – mówił Andrzej Duda, cytowany przez KPRP.(PAP)

 

autorka: Aleksandra Rebelińska

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *