Mimo mrozu mieszkał w lesie. Zatrzymano go za niepłacenie alimentów

Paweł Skutecki2 lutego, 202121 min

Policjanci z Brzeszcz zatrzymali 42–latka poszukiwanego listem gończym za nie płacenie alimentów. Pomimo niskich temperatur mężczyzna mieszkał w samochodzie zaparkowanym w lesie – podała we wtorek oświęcimska policja. Trafił już do więzienia.

„Dzielnicowi, podczas obchodu swojego rejonu, dowiedzieli się, że w jednym z kompleksów leśnych stoi najprawdopodobniej porzucony fiat. Szybko go odnaleźli. W aucie – mimo mrozów – przebywał mężczyzna” – powiedziała rzecznik policji w Oświęcimiu asp. szt. Małgorzata Jurecka.

Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany od roku przez sądy w Oświęcimiu i Wadowicach. Nie płacił alimentów. 42-latek nie miał stałego miejsca zamieszkania.

Został zatrzymany i przekazany do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższych czternaście miesięcy. (PAP)

autor: Marek Szafrański

Udostępnij:

Paweł Skutecki

2 comments

 • Marek

  2 lutego, 2021 at 11:57 am

  Marek Szafrański
  Napisałeś to z takim entuzjazmem jakbyś cieszył się że waleczni policjanci staneli na wysokości zadania i złapali groźnego przestępcę. „Został zatrzymany i przekazany do jednego z zakładów karnych, gdzie spędzi najbliższych czternaście miesięcy”. Chwal ten system. Chwal tych mundurowych. Gwalciciele, pedofile, kazirodcy, mordercy, bandyci w togach, bandyci z sejmu chodza na wolnosci a czlowiek ktory jest bezdomny i nie placi bo go nie stac, trafia za krstki bo jakas togowa szmata i skorumpowany prokurator nie potrafia interpretowac przepisow prawa… oby ciebie spotkalo wiezienie a wczesniej bys na bruku wyladowal za taki entuzjazm.

  Reply

  • zdzicho

   2 lutego, 2021 at 10:21 pm

   Popieram.

   I co to za temat dla NASZEJPOLSKI?

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk