PolskaPyta.pl rezygnuje z YouTube z powodu blokowania treści

Karol Kwiatkowski23 stycznia, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Mikołaj „Jaok” Janusz zapowiedział, że kanał Pyta.pl kończy swą emisję w serwisie YouTube. Powodem rezygnacji z obecności w serwisie ma być blokowanie możliwości publikacji treści. – Będę mocno kombinować, aby moje opus magnum, moje dzieło życia nie miało ukręconego łba przez lewaków z YouTube – zapowiada Jaok.

– Uspokajam, nie chcę mówić, że Pyta.pl przestaje istnieć, szukamy możliwości, rozważamy uśmiechnięcie się do telewizji lub szukamy, kombinujemy, by szukać innych serwisów. Będę mocno kombinować, aby moje opus magnum, dzieło życia nie miało ukręconego łba przez „lewaków z YouTube” – zaznaczył Mikołaj „Jaok” Janusz, twórca kanału Pyta.pl i zapowiedział, że znika z YouTube.

Powodem takiej decyzji mają być „gigantyczne problemy” z platformą YT, związane z publikacją treści, zmniejszaniem zasięgów, co według niego „zaczęło mijać się z celem”.

Mikołaj „Jaok” Janusz powiedział dla Wirtualnemedia.pl, że według niego YouTube „zaczął się kierować polityką i bardzo wiele osób obecnie skarży się na tego typu sytuacje”. Serwis miał odpowiedzieć twórcom, że powodem problemów z publikacjami wideo jest mowa nienawiści.

Źródło: Wirtualne Media.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

18 − 7 =