Zakazie przemieszczania w noc sylwestrową

Karol Kwiatkowski17 grudnia, 202011 min

Zakaz przemieszczania się będzie obowiązywał od godz. 19.00 w dniu 31 grudnia – skorygował w czwartek szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.

Początkowo szef resortu zdrowia jako godzinę rozpoczęcia zakazu wskazywał godzinę 21.00 w dniu 31 grudnia, jednak na stronie internetowej KPRM pojawiła się informacja, że zakaz rozpocznie się od godz. 19.00.

Zakaz ten będzie obowiązywał do godz. 6.00 w dniu 1 stycznia.

„Uzasadnione są tylko i wyłącznie wyjścia z domu w celu zaspokojenia takich potrzeb nagłych, jak wizyta w aptece, wyjście w innym celu na przykład zawodowym” – mówił szef MZ.

„Chodzi tutaj o to, że musimy zostać w domu” – dodał Niedzielski. (PAP)

autor: Mateusz Roszak, Magdalena Gronek

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Johnfox

    17 grudnia, 2020 at 4:15 pm

    Dojrzeliście do manipulacji.??? ZACZNIJCIE MYŚLEĆ !!!
    Od lat wsączają nam idee, że POSTĘP jest zbawienny, że jest swoistym celem. To wszystko ma nas wybawić od biedy, utrapień, dramatów, lęków i cierpień. Ma przynieść nam wolność, zapewnić wszystkim szczęście. Za tanie pieniądze, za abonament albo lepiej za darmo. Ma umilić, ubarwić, ułatwić nam życie, przyczynić się do jego jakości…..Tak bezinteresownie, tak filantropijne…. Czy nie uwierzyliście w nietknięte paszporty terrorystów, wśród dziesiątek ton stopionej stali 2 wież WTC (9.11), i w identyczny scenariusz o porzuconych, przez zbrodniarzy paszportach na miejscu zamachu w siedzibie Charlie Hebdo w 2015 roku w Paryżu. Ile potrzebujecie jeszcze dowodów??? To są cały czas ci sami oprawcy.!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk