Minister zdrowia o lekarzach sceptycznie nastawionych do szczepień na koronawirusa: to kołtuństwo

Karol Kwiatkowski11 grudnia, 202093 min

We wtorek odbyło się posiedzenie senackiej komisji zdrowia i tam minister zdrowia, Adam Niedzielski, tak wyraził się o lekarzach i Polakach sceptycznych wobec nowych szczepionek przeciwko COVID-19: To kołtuństwo […], czyli wiara w przesądy i zabobony.

„Wyrazy szacunku i podziękowania  za to, że NIL prezentuje taką nieugiętą postawę wobec kołtuństwa, bo tego chyba inaczej nie można nazwać, prezentowanego niestety również przez lekarzy. To kołtuństwo trzeba interpretować tak, jak pierwotne znaczenie tego słowa, czyli wiara w przesądy i zabobony, która niestety przebija przez poglądy prezentowane w internecie i dbałością o standard zawodowy jest dokładnie to, co robi Izba Lekarska. Czyli wyciąganie takich wypowiedzi i negowanie. Bo to jest również pewien standard bezpieczeństwa pacjenta, żeby takie poglądy, takie punkty widzenia, nie wypełniały pewnej próżni, która powstaje na skutek braku edukacji.” – te słowa wypowiedział minister w opdowiedzi na słowa prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej prof. Andrzeja Matyji.

Matyja powiedział: „Trzeba angażować celebrytów, ludzi z pierwszych stron gazet. Oni nie mają żadnej wiedzy, ale oni mają większy wpływ, niż mowa niejednego znawcy, profesora – powiedział prezes NIL -Coraz więcej pojawia się w mediach sceptyków co do szczepień. Na tej liście są także lekarze, żebyście państwo mieli świadomość. My wszyscy tych lekarzy w tej chwili, będziemy, brzydkie słowo użyję, przesłuchiwać, czy wzywać do wyjaśnień ich postawy, przed organy odpowiedzialności zawodowej.”

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

9 comments

 • Adam

  11 grudnia, 2020 at 12:20 pm

  No ten to się zna napewno.
  Minister zdrowia, który nie był nawet salowym,a co dopiero lekarzem.
  Rząd pajaców

  Reply

 • Magdalena Czekalska

  11 grudnia, 2020 at 1:39 pm

  Wypowiedz, ktorej brakuje kultury, inteligencji i szacunku do innych ludzi, ktorzy sa tak bezczelni, ze maja czelnosc miec wlasne zdanie na temat wysoce eksperymentalnej szczepionki RNA, ktora ma sie stac powodem do segregacji ludzi i dyskryminalizacji. Oto poziom demokracji w Rzeczpospolitej Polskiej. Otwarta agresja przesluchiwania, wzywania itd. Nawet juz nie maskowana. Rzad jest juz tak bezczelny, ze OTWARCIE groza ludziom. To zakrawa na kryminalne postepowanie, fasada demokracji calkowicie wykruszyla sie. Widac juz tylko ohydnych, bezczelnych gangsterow. Bo to sa zachowania mafii, grozby, pomowienia i przemoc (zmuszanie do szczepien eksperymentalna szczepionka).

  Reply

  • Mariusz

   14 grudnia, 2020 at 11:13 am

   Niezły tekst

   Reply

 • Tuning

  11 grudnia, 2020 at 8:03 pm

  Kołtun to cie zrobił niedzielski.

  Reply

 • zdzichol

  11 grudnia, 2020 at 8:35 pm

  ho ho… niektórzy z tych kołtunów to nobliści, ty sku wysyński zas ańcu!

  Liczę na to że za ludobójstwo przywrócimy karę śmierci i po prostu publicznie cię rozerwiemy. Końmi. Tradycja zobowiązuje.

  Reply

 • andregor

  14 grudnia, 2020 at 5:17 am

  Obrażasz cały naród Ty niedouczona gnido dworska!

  Reply

 • gregor

  14 grudnia, 2020 at 10:25 pm

  Adam Niedzielski = Josef Mengele

  Reply

 • Krzysztof

  25 grudnia, 2020 at 10:36 am

  To właśnie do takich lekarzy jak Niedzielski i Simon można przypisać słowa nie tylko takie jak kołuństwo i brak wiedzy ale i korupcja i przekupstwo. To, że po szczepieniu powstają jakieś przeciwciała, to nie oznacza, że będą one skuteczne na obecną wersję coronawirusa, który mutuje co 2 tygodnie i nie ma na to żadnych badań ani dowodów. Dlatego też firmy szczepionkowe są zwalniane od odpowiedzialności za jeszcze niewiadomo jakie skutki uboczne tych szczepionek. Obecnie są opracowane przez amerykańskich lekarzy FLCCC Alliance skuteczne schematy profilaktyczne i terapeutyczne no i mamy jeszcze amantadynę, więc ich zastosowanie sprawia, że te infekcje każdy przechodzi bez żadnych komplikacji i nikt nie musi umierać. Z własnego doświadczenia z pacjentami wiem, że umierają tylko ci, co nie są właściwie leczeni. Polecam wywiad z Prof. Romanem Zielińskim https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/?fbclid=IwAR2WgzuSgypHviNYoAE3n5qKm_vetUhef8d1LBrzoaoBOyq_5k3hP9Bgy1s

  Reply

  • Tomek

   4 stycznia, 2021 at 11:10 am

   FLCCC Allince w USA bardzo skutecznie leczy chorych od początku całej plandemii czyli od marca 2020. Wybitni specjaliści medycyny ratunlowej są cenzurowani od wielu miesiecy. Iwermektyna jest dodana niedawno do wczesniejszych protokołów leczenia.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk