SportPŚ w skokach – puste trybuny w Wiśle, kibice wokół obiektu

Magdalena Targańska Magdalena Targańska22 listopada, 20202 min

Ze względu na trwającą pandemię zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince odbywają się bez udziału publiczności. Jednak w niedzielę sporo kibiców pojawiło się w rejonie obiektu im. Adama Małysza, aby obserwować rywalizację.

Kibiców jest na tyle dużo, że najbliżej położone parkingi wokół skoczni są niemal całkowicie wypełnione samochodami. Najwięcej fanów jest w lesie, na lewo od trybuny głównej.

„Liczymy na odpowiedzialność ludzi. W odpowiedniej sytuacji będziemy podejmować interwencje i zwracać uwagę, że należy przestrzegać przepisów związanych z panującą pandemią” – powiedział PAP rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Cieszynie Krzysztof Pawlik.

Przypomniał, że zgodnie z przepisami w lasach obowiązuje nieco łagodniejszy reżim sanitarny niż np. centrach miast.

W Wiśle, w niedzielę są niezbyt dobre warunki dla skoczków. Ze względu na silny wiatr odwołano serię próbną przed konkursem indywidualnym, który ma się rozpocząć o godz. 16. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Magdalena Targańska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

5 × 2 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl

Posty powiązane