PolskaWiadomościProf. Simon znów straszy! „Epidemii nikt już nie kontroluje…”

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska21 listopada, 20202 min

Przez wiele miesięcy cały świat zmaga się z tzw. epidemią koronawirusa. Rządy wprowadzają coraz to więcej obostrzeń, jednak jak widać prawie nic one nie dają. Wielu naukowców prowadzi tzw. pandemię strachu. Tym razem profesor Simon po raz kolejny straszy COVID. Zobacz, co tym razem powiedział!

Profesor Krzysztof Simon na antenie TVN24 po raz kolejny straszy koronawirusem. Antycovidowców nazwał szaleńcami i stwierdził, że gdyby nie oni nie byłoby żadnej epidemii koronawirusa w Polsce.

Przy tej skali coraz więcej osób się zakaża. Ma to minus, bo dochodzi do zakażeń i plus, bo powstaje bariera, ktoś nabiera odporności. Aby nie doprowadzić państwa do upadku, muszą być jakiekolwiek restrykcje, ale w sposób racjonalny

-powiedział.

Dodał także, że epidemii nikt już nie kontroluje.

Straciliśmy czas podczas wakacji, kompletnie. Wybory, głosowania, opowieści, kompletne bzdury. (…) Jest późno, epidemii nikt nie kontroluje

-puentował.

Co sądzicie na temat jego słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

fourteen − seven =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl