PolskaPremier życzy seniorom życia pełnego radości, spokoju i satysfakcji

Magdalena Targańska15 listopada, 20202 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Życia pełnego radości, spokoju, satysfakcji i codziennego optymizmu, życzył seniorom premier Mateusz Morawiecki z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Apelował do starszych, aby dbali o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w czasie pandemii.

„Patrzę dzisiaj na moją Mamę i widzę w Niej wiele radości i żywotności w realizacji swoich planów. Pamiętam swego śp. Ojca, który nie bacząc na choroby, angażował się w różne przedsięwzięcia. Do końca był aktywny, a swoim zapałem obdarowywał innych. Tacy są nasi Kochani Seniorzy! Pomimo upływu wielu lat życia, nie starzeją się. Oni po prostu nie mają na to czasu! I tak trzymać!” – napisał szef rządu w niedzielę na Facebooku.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora Morawiecki życzył wszystkim seniorom dalszych lat życia pełnego radości, spokoju, satysfakcji i codziennego optymizmu w otoczeniu najbliższych osób.

„Kolejne lata niech upłyną Wam na realizacji planów i marzeń. Proszę Was, abyście dbali o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w tym trudnym dla wszystkich czasie walki z pandemią. Zachowajcie zdrowie i siły na kolejne lata” – podkreślił premier. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

piętnaście + cztery =