InnePolitykaPolskaWiadomościSławomir Mentzen ostro o obostrzeniach! „Zamiast zamknąć ministra zdrowia…”

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska31 października, 20202 min

Ostatnio polski rząd poinformował, że już niedługo z powodu wzrostu zakażeń będzie wprowadzał nowe obostrzenia. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że przez trzy dni zamknięte będą cmentarze. Zaistniałą sytuację ostro skomentował wiceprezes partii KORWiN. 

Wiceprezes partii KORWiN i polityk Konfederacji – Sławomir Mentzen ostro wypowiedział się na temat ostatnich restrykcji rządowych.

Po raz kolejny zadziałał odwrócony efekt Midasa. Przecież Jacek Sasin jeszcze wczoraj mówił, że rząd nie zamknie cmentarzy na 1 listopada. Wszystko, za co weźmie się ten człowiek, nie ma żadnych szans na realizację, a wszystkie jego zapowiedzi w ogóle się nie sprawdzają. Mam pomysł jak rozwiązać problem wirusa

-napisał Mentzen.

W głowie się nie mieści, jakim trzeba być idiotą, żeby nie przewidzieć, że ludzie rzucą się na cmentarze zaraz po zapowiedzi zamknięcia ich od soboty 

-dodał.

Premier Morawiecki, zamiast zamknąć ministra zdrowia albo Jacka Sasina, ogłosił, że zamyka na trzy dni cmentarze

-zaznaczył.

Co sądzicie na temat słów Mentzena?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

twenty + two =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl