PolskaWiadomościMasowe szczepienia na COVID-19 w Polsce?!

Agnieszka Malinowska31 października, 202022 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Od miesięcy liczba zakażeń na koronawirusa w Polsce rośnie. Od jakiegoś czasu dużo mówi się także na temat szczepień. Jak się okazuje Polska już niedługo przedstawić ma swój harmonogram szczepień.

Jak informuje RMF FM Polska zobowiązała się, do połowy listopada przedstawić Unii Europejskiej swój plan szczepień na COVID-19. Ma on zawierać m.in harmonogram, a także listę grup, które otrzymałyby szczepionkę jako pierwsi.

Władze w Warszawie muszą więc zdecydować, kto się będzie szczepić w pierwszej kolejności, a więc np. służba zdrowia i seniorzy. W przypadku seniorów trzeba zdecydować, od którego roku życia. Ważna jest także decyzja, kto będzie wykonywać te szczepienia np. pielęgniarki , lekarze domowi czy np. przeszkolona straż pożarna? To ogromne wyzwanie logistyczne

-możemy przeczytać na stronie RMF FM.

Pomimo doniesień, na razie nie wiadomo kiedy dokładnie pojawi się szczepionka. Jeszcze niedawno Unia Europejska informowała o kwietniu, z kolei premier Mateusz Morawiecki podczas jednej z konferencji prasowych mówił, że szczepionka być może pojawi się w styczniu.

Co sądzicie o szczepieniu na COVID-19?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

2 komentarze

 • ka

  7 listopada, 2020 at 9:27 am

  MASAKRA!!! SŁÓW!

  Odpowiedz

 • ka

  7 listopada, 2020 at 9:29 am

  MASAKRA!!! BRAK SŁÓW!

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

piętnaście − dziewięć =