Wojciech Cejrowski po raz kolejny ostro o obostrzeniach! „Co za szajs!”

Agnieszka Malinowska31 października, 20203 min

Niedawno polski rząd ogłosił, że jeśli liczba osób zakażonych na COVID-19 nie zacznie spadać pojawią się kolejne obostrzenia. Ostatnio ogłoszono, że zamknięte zostaną także cmentarze. Decyzja ta nie spodobała się opinii publicznej w tym znanemu podróżnikowi. Zobacz co sądzi na ten temat Wojciech Cejrowski! 

Nie tak dawno znany podróżnik – Wojciech Cejrowski ostro krytykował wprowadzone przez polski rząd obostrzenia nawołując przy tym do buntu.

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Cejrowski ostro na temat obostrzeń. Wezwał do buntu!

Jak widać i tym razem nie spodobała mu się decyzja rządu dotycząca zamknięcia wszystkich cmentarzy w Polsce. W ostrych słowach skomentował tą sprawę w mediach społecznościowych.

Zamknęli cmentarze??? Co za szajs! Rząd powinien Narodowi dostarczać sprawdzone INFORMACJE o zagrożeniach, a potem obywatele powinni samodzielnie i indywidulanie decydować czy chcą iść na cmentarz i kiedy. Wrócił komunistyczny zamordyzm

-napisał na swoim Twitterze Cejrowski.

Za komuny zakazany był 11 listopada, zakazane słuchanie jazzu, wycieczki zagraniczne, niektóre książki, filmy, sztuki teatralne. Prześladowano rodziców za posłanie dziecka do Pierwszej Komunii Świętej. Za odwiedzanie grobów bohaterów miało się „kłopoty”

-dodał.

Zaznaczył również, że aktualnie także „nowa komuna” zajmuje się zamykaniem kościołów i likwidowaniem świąt odbierając przy tym ludziom wolność i radość życia.

Pamiętacie stare hasła? Lepiej umrzeć będąc wolnym, niż żyć na kolanach. Zerwij kajdany, połam bat. Rząd nie jest właścicielem cmentarzy aby je zamykać. Grób mojego Ojca WYKUPIŁEM i chcę mieć swobodny dostęp do mojej własności

-puentował.

Jaka jest Wasza opinia na temat słów Wojciecha Cejrowskiego?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk