PolitykaKaleta chciał zabłysnąć. Trafił kulą w płot

Paweł Skutecki17 września, 20204 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Kaleta opublikował zdjęcie śpiącego posła Grzegorza Brauna z Konfederacji. Miało wyjść zabawnie, wyszło żenująco. 

„A tak pracują konfederaci. Gregor Braun śni o krzyżakach 2.0. Ale chyba koszmaru nie ma” – napisał poseł Kaleta. Od razu spotkał się z mocną ripostą osób, które mu wytłumaczyły, że posłowie – w tym Grzegorz Braun – całą noc, od godziny 20 do 8 rano pracowali w Komisji Rolnictwa nad wyjątkowo kontrowersyjnym projektem ustawy autorstwa… Prawa i Sprawiedliwości. 

„Chamski i głupi wpis tym bardziej, że wszyscy wiemy co tam się działo. Posłowie siedzili na komisji ds. Rolnictwa kilkanaście godzin, mają prawo być zmęczeni” – pisał dziennikarz Marcin Rola. 

„Jak się pracuje 12h analizując idiotyczne prawo to człowiek ma prawo być zmęczony, pan robi tylko za palec do wciskania guzika pod dyktando szeregowego posła to się wysypia” – skomentował zdjęcie internauta ukrywający się pod nickiem Michal.

„Grzegorz Braun do 7 nad ranem pracował na Komisji Rolnictwa. Pan za to lata po sejmie i robi ludziom zdjęcia, którzy mają prawo być zmęczeni. Powiedzieć, że ten wpis to głupota to mało, ale z drugiej strony nawet pana koledzy partyjni niczego innego się po panu nie spodziewają” – napisał Tomasz Grabarczyk, rzecznik prasowy Konfederacji.

Prawie wszystkie komentarze pod zdjęciem opublikowanym przez posła Kaletę są w podobnym tonie. Jeśli poseł PiS chciał zabłysnąć, to ewidentnie mu nie wyszło…

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

dwadzieścia + jedenaście =