Wnuczka Jean-Marie Le Pena o upadku Francji. Padły mocne słowa!

Agnieszka Malinowska28 sierpnia, 20202 min

Od jakiegoś czasu ciągle dowiadujemy się o kolejnych aktach przemocy we Francji. „We Francji zapanowało barbarzyństwo.” – powiedziała wnuczka znanego, francuskiego polityka i założyciela Frontu Narodowego – Jean Marie Le Pena. 

Marion Marechal wcześniej znana jako Marion Le Pen nie tak dawno ogłosiła, że wycofuje się ze świata polityki, ponieważ chce się zająć swoimi projektami. Zapewniła również, że nie będzie się także ubiegać o mandat posła podczas kolejnych wyborów do francuskiego parlamentu.

Tym razem udzieliła jednak wywiadu dla telewizji Azur. Tam wypowiedziała się głównie na temat sporej przemocy, która ma miejsce od kilku miesięcy we Francji.

Rzeczywistość na dziś jest taka, że ​​dużą część przestępczych działań podsycają młodzi ludzie pochodzenia imigranckiego. Często z trzeciego lub czwartego pokolenia, u których zaobserwowano, że się dezasymilują i desocjalizują.

-powiedziała Marion.

Dodała, że system sprawiedliwości we Francji nie działa już obecnie tak jak powinien. Ponadto wszelkie ataki czy podpalenia samochodów we Francji się po prostu usprawiedliwia.

„Dziś mamy system sprawiedliwości, który nie nie tylko nie działa, ale jest niedofinansowany.”

-zaznaczyła.

Co sądzicie na temat wypowiedzi wnuczki Le Pena? Zgadzacie się?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk