WiadomościZagranicaWnuczka Jean-Marie Le Pena o upadku Francji. Padły mocne słowa!

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska28 sierpnia, 20202 min

Od jakiegoś czasu ciągle dowiadujemy się o kolejnych aktach przemocy we Francji. „We Francji zapanowało barbarzyństwo.” – powiedziała wnuczka znanego, francuskiego polityka i założyciela Frontu Narodowego – Jean Marie Le Pena. 

Marion Marechal wcześniej znana jako Marion Le Pen nie tak dawno ogłosiła, że wycofuje się ze świata polityki, ponieważ chce się zająć swoimi projektami. Zapewniła również, że nie będzie się także ubiegać o mandat posła podczas kolejnych wyborów do francuskiego parlamentu.

Tym razem udzieliła jednak wywiadu dla telewizji Azur. Tam wypowiedziała się głównie na temat sporej przemocy, która ma miejsce od kilku miesięcy we Francji.

Rzeczywistość na dziś jest taka, że ​​dużą część przestępczych działań podsycają młodzi ludzie pochodzenia imigranckiego. Często z trzeciego lub czwartego pokolenia, u których zaobserwowano, że się dezasymilują i desocjalizują.

-powiedziała Marion.

Dodała, że system sprawiedliwości we Francji nie działa już obecnie tak jak powinien. Ponadto wszelkie ataki czy podpalenia samochodów we Francji się po prostu usprawiedliwia.

„Dziś mamy system sprawiedliwości, który nie nie tylko nie działa, ale jest niedofinansowany.”

-zaznaczyła.

Co sądzicie na temat wypowiedzi wnuczki Le Pena? Zgadzacie się?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

two × three =