Atak PiS i Lewicy na posła Dziambora! Zobacz, co powiedział polityk Konfederacji!

Agnieszka Malinowska28 sierpnia, 20203 min

Poseł z partii KORWiN i Konfederacji Artur Dziambor pojawił się ostatnio na antenie Polsat News. Zobacz, co dokładnie powiedział polityk. 

Poseł Artur Dziambor na antenie Polsat News wypowiedział się na temat noszenia maseczek. Jego zdaniem nie powinno być żadnych obostrzeń i powinniśmy wrócić do normalnego życia.

Oczekuję, że w pewnym momencie przestaniemy się samoograniczać i przestaniemy wypraszać ze sklepów ludzi bez maseczek. To jest troszkę uwłaczające. 

-powiedział poseł Dziambor.

Po tej wypowiedzi do „ataku” na posła Konfederacji rzucili się politycy PiS i Lewicy.

Pan Karolak, jak i pan Dziambor przesadzają, bo namawiają Polaków nie tylko do nieprzestrzegania przepisów, ale co starsze osoby chyba do tego, żeby usiłowały popełnić samobójstwo, bo wiemy, jak niebezpieczny jest ten wirus dla osób 60+, że może zabić.

-powiedział poseł Andrzej Szejna z Lewicy.

Poseł Dziambor odpowiedział, że nikt przecież nie zakazuje nikomu noszenia maseczki.

Niech pan nosi tę maseczkę do końca swojego życia i niech pan ją nosi cały czas. Natomiast ja nie namawiam, żeby pan miał zakaz noszenia tej maseczki. 

-zaznaczył polityk partii KORWiN.

Do dyskusji włączyła się również poseł PiS – Joanna Borowiak oskarżając Konfederację.

Posłowie Konfederacji są odpowiedzialni w pewnym sensie i w pewnej mierze za poluzowanie obostrzeń wśród Polaków, wydając dziwne książeczki o fałszywej pandemii.

-powiedziała poseł Borowiak.

Do rozmowy na antenie Polsat News odniósł się jeszcze raz poseł Dziambor na swoim koncie na Twitterze.

Stwierdzam, że poseł Andrzej Szejna nie rozumie różnicy pomiędzy dobrowolnością i samodzielną decyzją, a państwowym przymusem. No ale co ja poradzę, że niektórzy lubią jak im się ograniczenia narzuca, bo inaczej sami by nie wiedzieli co robić.

-napisał Artur Dziambor.

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk