Polityka[ZOBACZ FILM!] „Stan wojenny w outsourcingu”. Braun wygarnął wszystko!

Paweł Skutecki14 sierpnia, 20202 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

W debacie na temat rzekomej pandemii zabrał głos poseł Grzegorz Braun. Jego wystąpienie przejdzie do historii. W tej kadencji jeszcze nikt w tak kulturalny, ale dosadny sposób nie wytknął rządzącym błędów, które skutkują tym, że umierają ci Polacy, którzy mogliby jeszcze żyć. 

„Nie podtrzymujcie fikcji. Nie napuszczajcie jednych Polaków na drugich. W ostatnich dniach i tygodniach przystąpiliście do ponownego ataku na naród polski. Do eskalacji antagonizmu wewnątrznarodowego, przez was wygenerowanego na podstawie niepotwierdzonych dezinformacji” – mówił poseł Braun. 

„Niewiarygodne testy, niewiarygodne procedury. To co jest w pełni wiarygodne to terror jaki wprowadziliście kuchennymi drzwiami do polskiego życia. Zainicjowaliście donosicielstwo i na dodatek próbujecie tutaj robić stan wojenny w outsourcingu przenosząc na samych Polaków obowiązek egzekwowania tych bezprawnych, kryminalnych praktyk, które zarządziliście. Polscy handlowcy, usługodawcy mają ścigać Polaków?!” – miażdżył rządowe rozwiązania. 

Zobacz całe wystąpienie:

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

osiem − 4 =