[ZOBACZ FILM!] „Stan wojenny w outsourcingu”. Braun wygarnął wszystko!

Paweł Skutecki14 sierpnia, 20202 min

W debacie na temat rzekomej pandemii zabrał głos poseł Grzegorz Braun. Jego wystąpienie przejdzie do historii. W tej kadencji jeszcze nikt w tak kulturalny, ale dosadny sposób nie wytknął rządzącym błędów, które skutkują tym, że umierają ci Polacy, którzy mogliby jeszcze żyć. 

„Nie podtrzymujcie fikcji. Nie napuszczajcie jednych Polaków na drugich. W ostatnich dniach i tygodniach przystąpiliście do ponownego ataku na naród polski. Do eskalacji antagonizmu wewnątrznarodowego, przez was wygenerowanego na podstawie niepotwierdzonych dezinformacji” – mówił poseł Braun. 

„Niewiarygodne testy, niewiarygodne procedury. To co jest w pełni wiarygodne to terror jaki wprowadziliście kuchennymi drzwiami do polskiego życia. Zainicjowaliście donosicielstwo i na dodatek próbujecie tutaj robić stan wojenny w outsourcingu przenosząc na samych Polaków obowiązek egzekwowania tych bezprawnych, kryminalnych praktyk, które zarządziliście. Polscy handlowcy, usługodawcy mają ścigać Polaków?!” – miażdżył rządowe rozwiązania. 

Zobacz całe wystąpienie:

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk