Sylwia Spurek szokuje! Pisze o „zwierzętach pozaludzkich”

Agnieszka Malinowska29 lipca, 20202 min

Sylwia Spurek szokuje już nie po raz pierwszy. Tym razem doszło do kolejnych absurdów. Napisała bowiem o „zwierzętach pozaludzkich.” 

Europosłanka Sylwia Spurek bardzo często wypowiada się w Internecie na różne tematy. Równie często szokuje. Tym razem wypowiedziała się o pandemii koronawirusa. Stwierdziła bowiem, że nie tylko ludzie ponoszą konsekwencje pandemii, ale również zwierzęta pozaludzkie.

Nie tylko ludzie ponoszą konsekwencje pandemii. Okrutną cenę za pandemię zapłaciły także zwierzęta pozaludzkie. Zwierzęta wykorzystywane w laboratoriach zostały poddane eutanazji. To kolejny argument za tym, żeby skończyć z testami na zwierzętach.

-napisała Sylwia Spurek na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Spurek o Kidawie: „Mogliśmy mieć prezydentkę”

Co sądzicie na temat słów Europosłanki Sylwii Spurek? Co według Was może oznaczać określenie „zwierzęta pozaludzkie”?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk