PolskaWiadomościPolska nie dostanie finansowania od UE. Wszystko przez „represje!”

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska29 lipca, 20202 min

Komisarz Unii Europejskiej dała wszystkim do zrozumienia, że Polacy nie otrzymają wsparcia od UE. Wszystko przez rzekome represje Polaków dotyczące „stref wolnych od LGBT.” 

Helena Dalli – unijna komisarz ds. równości poinformowała właśnie, że odrzucono sześć wniosków. Wszystko przez „strefy wolne od LGBT”, czy „prawa rodzinne.”

Państwa członkowskie i władze państwowe muszą szanować unijne wartości i prawa podstawowe. Dlatego sześć wniosków o partnerstwo miast, w których składanie były zaangażowane polskie władze, które przyjęły rezolucje dotyczące +stref wolnych od LGBTI+ lub +praw rodzinnych+, zostało odrzuconych.

-stwierdziła komisarz.

Nie wiadomo jednak, o które dokładnie miasta chodzi.

Przypomnijmy, że dzięki programowi można było uzyskać dofinansowanie wynoszące 25 tysięcy euro. Program miał promować „uczestnictwo obywateli w procesie kształtowania polityki Unii”, a także rozwijać „możliwości zaangażowania społecznego i wolontariatu na poziomie Unii”.

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

three × 5 =