Sylwia Spurek o Kidawie: „Mogliśmy mieć prezydentkę”

Agnieszka Malinowska15 maja, 20202 min

Dzisiaj rano Małgorzata Kidawa-Błońska ogłosiła, że nie będzie ubiegać się o fotel prezydenta. Zastąpić ma ją Rafał Trzaskowski. Jak widać nie wszystkim się to podoba. Swój żal wyraziła m.in Europosłanka Sylwia Spurek.

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Dzisiaj Małgorzata Kidawa-Błońska zrezygnowała ze swojego wyścigu o fotel prezydenta.

„Zrezygnowałam ze startu w wyborach, ale będę dalej walczyć o Polskę, w której prawda, uczciwość i szacunek mają znaczenie. Dziękuję, że byliście ze mną. Dla Was warto było podjąć to wyzwanie. Zrobiliśmy wspólnie dużo dobrego i jestem przekonana, że jeszcze wiele przed nami!”- powiedziała Kidawa-Błońska.

Nie zbyt spodobało się to Sylwii Spurek, która swój żal wyraziła w mediach społecznościowych.

Przez chwilę mieliśmy/miałyśmy kandydatkę na Prezydentkę z szansami na wygraną. Ale chyba już nie mamy. Zastanawiam się, jak partia wspierała od początku jej kandydaturę?

-napisała Sylwia Spurek.

Czy KO mogła zrobić więcej, żeby Polska miała pierwszą, niestety konserwatywną, ale jednak Prezydentkę RP.

-dodała.

Co sądzicie o słowach Sylwii Spurek? Myślicie, że Koalicja Obywatelska zrobiła dobry ruch?

 

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk