Błaszczak ostro o Trzaskowskim! Tak ostro jeszcze nie było…

Agnieszka Malinowska15 maja, 20202 min

Dziś dowiedzieliśmy się, że nowym kandydatem na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej ma być Rafał Trzaskowski aktualny prezydent Warszawy. Ostatnio jednak w dosyć ostry sposób wypowiedział się o nim szef MON – Mariusz Błaszczak. Tak ostro jeszcze nie było!

(fot. PAP)

Jakiś czas temu szef Ministerstwa Obrony Narodowej udzielił wywiadu dla Polskiego Radia. Zapytany tam został o Rafała Trzaskowskiego. Błaszczak niezbyt przychylnie wypowiedział się o Trzaskowskim.

Stwierdził m.in, że Trzaskowski to prezydent miasta Warszawa, który nie tak dawno miał problemy ze ściekami, z którymi nie umiał sobie poradzić.

To jednak nie wszystko.

To Wojsko Polskie – proszę bardzo, kolejny przykład tego jak WP uratowało sytuację – wyręczyło niejako Rafała Trzaskowskiego poprzez postawienie mostu pontonowego i poprzez stworzenie rurociągu przesuwającego nieczystości z lewego na prawy brzeg, bo na prawym brzegu jest oczyszczalnia ścieków. No więc nieudacznik.

-powiedział Mariusz Błaszczak.

 

Myślicie, że zbyt ostro go potraktował?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk