PolskaWiadomościBłaszczak ostro o Trzaskowskim! Tak ostro jeszcze nie było…

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska15 maja, 20202 min

Dziś dowiedzieliśmy się, że nowym kandydatem na prezydenta z ramienia Koalicji Obywatelskiej ma być Rafał Trzaskowski aktualny prezydent Warszawy. Ostatnio jednak w dosyć ostry sposób wypowiedział się o nim szef MON – Mariusz Błaszczak. Tak ostro jeszcze nie było!

(fot. PAP)

Jakiś czas temu szef Ministerstwa Obrony Narodowej udzielił wywiadu dla Polskiego Radia. Zapytany tam został o Rafała Trzaskowskiego. Błaszczak niezbyt przychylnie wypowiedział się o Trzaskowskim.

Stwierdził m.in, że Trzaskowski to prezydent miasta Warszawa, który nie tak dawno miał problemy ze ściekami, z którymi nie umiał sobie poradzić.

To jednak nie wszystko.

To Wojsko Polskie – proszę bardzo, kolejny przykład tego jak WP uratowało sytuację – wyręczyło niejako Rafała Trzaskowskiego poprzez postawienie mostu pontonowego i poprzez stworzenie rurociągu przesuwającego nieczystości z lewego na prawy brzeg, bo na prawym brzegu jest oczyszczalnia ścieków. No więc nieudacznik.

-powiedział Mariusz Błaszczak.

 

Myślicie, że zbyt ostro go potraktował?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

4 × five =