Andrzej Duda namawia do udziału w wyborach. „To wystarczy”

Paweł Skutecki10 lipca, 20203 min

Proszę, żebyście nie tylko szli na wybory i głosowali, ale żebyście też namawiali do tego najbliższych – apelował w piątek prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Jasienicy Rosielnej (Podkarpacie). To jest bardzo ważne, żeby w tych wyborach była wysoka frekwencja – podkreślił.

Prezydent podkreślał, że chciałby w następnych latach realizować politykę wspierania rodziny w oparciu o chrześcijański system wartości. Jak dodał, chciałby też realizować politykę nowoczesnego kraju, „tak żebyśmy pod względem rozwoju gospodarczego i infrastrukturalnego osiągnęli poziom Europy Zachodniej”.

„To właśnie jest to pytanie: jaka będzie Polska i w jakim kierunku pójdzie jej rozwój, czy ten rozwój będzie szedł naprzód,(…) czy też będziemy cofani” – wskazał Andrzej Duda.

Apelował o udział w wyborach 12 lipca. „Bardzo państwa proszę, żebyście do tych wyborów szli, żebyście nie tylko szli i głosowali, ale żebyście namawiali do tego też najbliższych, sąsiadów, przyjaciół, znajomych. Weźcie za telefony, zadzwońcie do rodziny po całej Polsce, żeby szli, żeby oddali głos, bo to jest bardzo ważne, żeby w tych wyborach była wysoka frekwencja” – podkreślił prezydent.

Poprosił także o poparcie i oddanie na niego głosu. „Bardzo też proszę, żebyście mnie poparli, bo chcę taki właśnie rozwój naszego kraju dalej realizować i kontynuować. To zależy od wyniku tych wyborów” – zaznaczył.

„Jeżeli ci, których namawiacie do oddania głosu mają jakiekolwiek wątpliwości, to zadajcie im proszę jedno pytanie: czy żyło ci się lepiej i spokojniej do 2015 roku zanim Duda został prezydentem, czy żyje ci się spokojniej teraz od 2015 roku do dzisiaj? Odpowiedz sobie na to pytanie i idź na wybory. To wystarczy” – zachęcał Andrzej Duda.

Wyraził nadzieję, że „Polska z ambicjami, która ma godność zwycięży w tych wyborach”.(PAP)

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk