Rafał Ziemkiewicz ostro o Rafale Trzaskowskim! Tego jeszcze nie było…

Agnieszka Malinowska6 lipca, 20202 min

Już niedługo odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, w których Polacy będą mogli wybrać swojego prezydenta. W lipcowych wyborach wezmą udział Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. W najnowszym wywiadzie Rafał Ziemkiewicz wypowiedział się na temat Rafała Trzaskowskiego. Zobacz co powiedział!

Ostatnio Rafał Ziemkiewicz udzielił wywiadu dla Najwyższego Czasu. Wypowiedział się głównie na temat drugiej tury wyborów prezydenckich w tym na temat Rafała Trzaskowskiego – jednego z kandydatów.

Stwierdził, iż Andrzej Duda musi coś zaoferować Konfederacji, aby go poparli.

„Z drugiej strony na Rafała Trzaskowskiego… No litości! To uosobienie wszystkiego, z czym walczymy.”

-powiedział.

Jest smerfem Lalusiem, może powiedzmy nie specjalnie godnym szacunku i leserem kompletnym politycznym. Uosabia wszelkie zagrożenia dla Polski. Począwszy od socjalizmu ekonomicznego, skończywszy na progresywizmie obyczajowym, który dzisiaj zbiera straszne żniwo w krajach zachodnich.

-dodał.

Co myślicie na temat jego słów?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk