Polska[ZOBACZ NAGRANIE!] Braun prosi o minutę ciszy w rocznicę śmierci Szymonka

Paweł Skutecki Paweł Skutecki19 czerwca, 202021 min

– Już nie tylko dzieci nieurodzone, ale i te które się zdrowo urodziły nie są w Polsce bezpieczne – poseł Grzegorz Braun prosił o minutę ciszy w rocznicę śmierci Szymonka. Marszałek odmówiła. Zobacz nagranie:

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

Zobacz także

2 komentarze

 • Avatar
  Borys Krupa

  19 czerwca, 2020 at 1:03 pm

  Szczepionki są konserwowane płynnymi komponentami żywic – pochodnymi kwasu bursztynowego i maleinowego (w ang. ulotce: succinic, succinate, maleic, maleinate) zwanymi także „buforem bursztynianowym”, które sieciują (zasychają) w tkankach w kontakcie z kwasem mlekowym, który jest znanym utwardzaczem żywic, co powoduje uszkodzenia układu nerwowego a w konsekwencji zniszczenie odporności, autyzm, cukrzyce, porażenia nerwowe i zgony. Rozpuszczanie żywic tworzących złogi w tkankach jest możliwe. Dokładny opis mechanizmu toksyczności szczepionek oraz usuwania żywicznych złogów z tkanki nerwowej znajdziecie tu: https://medical-lies.blogspot.com/2019/05/powikania-poszczepienne-autyzm.html

  Odpowiedz

 • Avatar
  Paweł K.

  19 czerwca, 2020 at 6:46 pm

  ?!?!?!?!l!? GB zaczyna coraz bardziej odjeżdżać i to przyciezkawo…

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

12 − one =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl