PolitykaBosak: marszałek Grodzki kłamie! Nie ma żadnych rozmów

Paweł Skutecki19 czerwca, 202012 min

PiS i PO chcą przejąć wyborców Konfederacji. PiS wstrzymał ataki w TVP i pokazał kilka urywków z konferencji, z kolei marszałek Senatu Tomasz Grodzki, aby zmniejszyć dystans, kłamie na temat rzekomych zakulisowych rozmów – podkreślił w piątek kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki (KO) poinformował w piątek, że trwają – w zaciszu gabinetów – rozmowy z innymi kandydatami na prezydenta ws. ewentualnego poparcia Rafała Trzaskowskiego przed drugą turą wyborów. Według niego rozmowy takie toczą się m.in. z Konfederacją.

Bosak odnosząc się do tej wypowiedzi w piątek na Twitterze napisał: „PiS i PO chcą przejąć wyborców Konfederacji. PiS wstrzymał ataki w TVP i pokazał kilka urywków z konferencji. Marszałek Senatu z kolei, aby zmniejszyć dystans, kłamie na temat rzekomych zakulisowych rozmów. A my, żeby dalej przejmować wyborców PO i PiS, po prostu mówimy prawdę”.

Do wypowiedzi marszałka Senatu odniósł się też jeden z liderów Konfederacji Robert Winnicki. „Dementuję dzisiejsze rewelacje marszałka Grodzkiego. Póki co ani sztab Dudy, ani Trzaskowskiego nie zgłosiły się by rozmawiać o warunkach poparcia dla Krzysztofa Bosaka w II turze. Ale spokojnie, prowadzimy kampanię tak by odnieść sukces i bez tego” – napisał na Twitterze.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Sondaże wskazują na to, że 12 lipca odbędzie się druga tura wyborcza z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. (PAP)

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Jeden Komentarz

  • Paweł K.

    19 czerwca, 2020 at 7:02 pm

    Prof. T. Grodzki! Do szpitala leczyć ludzi! Bo o polityce nie masz pan zupełnego pojęcia! Po co było tyle lat pobierać nauki?! Na cholerę teraz to marnowac?! Chyba że jesteście jedynie felczer?!…
    Groteska, paranoja, aberracja!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

20 − dwanaście =