Bosak: marszałek Grodzki kłamie! Nie ma żadnych rozmów

Paweł Skutecki19 czerwca, 202013 min

PiS i PO chcą przejąć wyborców Konfederacji. PiS wstrzymał ataki w TVP i pokazał kilka urywków z konferencji, z kolei marszałek Senatu Tomasz Grodzki, aby zmniejszyć dystans, kłamie na temat rzekomych zakulisowych rozmów – podkreślił w piątek kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki (KO) poinformował w piątek, że trwają – w zaciszu gabinetów – rozmowy z innymi kandydatami na prezydenta ws. ewentualnego poparcia Rafała Trzaskowskiego przed drugą turą wyborów. Według niego rozmowy takie toczą się m.in. z Konfederacją.

Bosak odnosząc się do tej wypowiedzi w piątek na Twitterze napisał: „PiS i PO chcą przejąć wyborców Konfederacji. PiS wstrzymał ataki w TVP i pokazał kilka urywków z konferencji. Marszałek Senatu z kolei, aby zmniejszyć dystans, kłamie na temat rzekomych zakulisowych rozmów. A my, żeby dalej przejmować wyborców PO i PiS, po prostu mówimy prawdę”.

Do wypowiedzi marszałka Senatu odniósł się też jeden z liderów Konfederacji Robert Winnicki. „Dementuję dzisiejsze rewelacje marszałka Grodzkiego. Póki co ani sztab Dudy, ani Trzaskowskiego nie zgłosiły się by rozmawiać o warunkach poparcia dla Krzysztofa Bosaka w II turze. Ale spokojnie, prowadzimy kampanię tak by odnieść sukces i bez tego” – napisał na Twitterze.

Wybory prezydenckie odbędą się 28 czerwca. Sondaże wskazują na to, że 12 lipca odbędzie się druga tura wyborcza z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy i kandydata KO Rafała Trzaskowskiego. (PAP)

Udostępnij:

Paweł Skutecki

One comment

  • Paweł K.

    19 czerwca, 2020 at 7:02 pm

    Prof. T. Grodzki! Do szpitala leczyć ludzi! Bo o polityce nie masz pan zupełnego pojęcia! Po co było tyle lat pobierać nauki?! Na cholerę teraz to marnowac?! Chyba że jesteście jedynie felczer?!…
    Groteska, paranoja, aberracja!

Leave a Reply

Koszyk