Korwin-Mikke zaatakowany! Został uderzony (WIDEO)

Agnieszka Malinowska30 maja, 202012 min

Posła Janusza Korwin-Mikke spotkała ostatnio bardzo niemiła sytuacja. Doszło do niej przed Sejmem RP. Poseł został prawie pobity przez lewicowych działaczy.

(fot. PAP)

 

„Niesamowite! Szedłem sobie do Sejmu złożyć zeznanie majątkowe i wpadłem na demonstrację anarchistów. Zobaczyłem czarne flagi – OK, pomachałem przyjaźnie. I tu mnie zdumiało, bo wyczułem wrogość, a nie sympatię (anarchiści zawsze traktują libertarian jak nie do końca uświadomionych anarchistów).” – powiedział poseł Korwin-Mikke.

„Sprawa się wyjaśniła: na czele demonstracji były flagi czarno-czerwone (anarcho-syndykalistów) domagających się – UWAGA: zasiłków społecznych od państwa!!!!!!!
O mało nie zostałem pobity (interweniowała policja) i nawymyślano mi od „faszystów”!!!”-

dodał.

 

Całość filmu można zobaczyć poniżej:

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

  • Ekm

    30 maja, 2020 at 11:04 am

    Lewacja holota spod sierpa i mlota

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk