PolskaTylko u nasPrzebadają nas wszystkich, a potem zaszczepią? Tego chce ministerstwo zdrowia

Paweł Skutecki Paweł Skutecki29 maja, 2020222 min

Najpierw przeprowadzenie testów na całej populacji kraju, a potem obowiązkowe szczepienia na COVID-19. To nie jest teoria spiskowa, tylko oficjalne stanowisko ministerstwa zdrowia. 

Podczas dzisiejszej konferencji rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz powiedział jednoznacznie, że ministerstwo chce przeprowadzić testy na każdym Polaku. „Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem” – powiedział Andrusiewicz.

„Mamy zakupione testy serologiczne, nie wykluczamy też badania testami antygenowymi, żeby sprawdzić populacyjnie, ilu osób wirus dotknął” – mówił rzecznik ministra zdrowia dodając, że „decyzja zadanie w najbliższych tygodniach”. 

11 maja minister Łukasz Szumowski również podczas konferencji prasowej powiedział jasno, że „trzeba będzie kupić szczepionkę na COVID-19 dla każdego Polaka”. Wcześniej w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Szumowski zadeklarował, że kiedy tylko szczepionka pojawi się na rynku, będzie rekomendował, by była obowiązkowa. 

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

22 komentarze

  • Avatar
    Kasia

    29 maja, 2020 at 11:46 pm

    Obawiam się, że nie będziemy mieć nic do gadania, po to P.Posobkiewicz podpisał specustawę o zapobieganiu chorobom zakaźnym 😱normalnie państwo totalitarne😭

    Odpowiedz

  • Avatar
    Grażyna

    30 maja, 2020 at 7:16 am

    Nie Warto nawet tego komentować.Ale jednak powiem.Gdzie jest Polska Konstytucja?
    Juz brak słów na ten Rzad

    Odpowiedz

  • Avatar
    Anonim

    30 maja, 2020 at 9:25 am

    Musi być wybór!!! Nie wolno nikogo zmusić!!!!

    Odpowiedz

    • Avatar
      Andrea

      30 maja, 2020 at 12:52 pm

      A no zobaczymy jak to jest z tą wolnością w tym reżimowym państwie 😞😷😬

      Odpowiedz

    • Avatar
      Łukasz

      30 maja, 2020 at 5:46 pm

      Dlatego trzeba wyjść na ulicę,SZUMOWina i inni niech się zastanowią nim ludzie dokonają samosądu na nich

      Odpowiedz

    • Avatar
      Lilldeathangel

      30 maja, 2020 at 8:51 pm

      A ja się pytam gdzie byli ludzie, gdy antyszczepionkowcy wychodzili na ulicy. Dlaczego ludzie wyśmiewali się z tego ruchu, który chciał wyboru dla Polaków odnośnie szczepień. Cieszę się, że wszyscy Polacy dostaną szczepionkę, która skróci ich długość życia oraz zmieni właściwości rozrodcze młodego pokolenia na nieaktywne. Ameby zapłacą teraz za swoją głupotę. Chcieli to będą mieć szczepioneczki. !!! Proste…

      Odpowiedz

    • Avatar
      malgorzata

      31 maja, 2020 at 7:32 am

      Oczywiście że tak

      Odpowiedz

  • Avatar
    Eleonora

    30 maja, 2020 at 1:08 pm

    Chodzi o rabanie kasy jak sie da I kiedy sie da przeciez prezydent 30 marca podpisal ustawe ze Oni Nie sa za nic odpowiedzialni Wiec.

    Odpowiedz

  • Avatar
    Adam

    30 maja, 2020 at 1:36 pm

    Szczepionki te nowe RNA I DNS modyfikuja trwale geny człowieka na pokolenia !!! Czy wy k…a ludzie własnego rozumu nie macie ? Gadanie typu: obawiam sie ze nie bedziemy mieli żadnego wyjscia… co to ma byc ? Intelektualne ameby… Gdzie faceci z jajami zeby przegonić tego ćwierćdebila.. ?

    Odpowiedz

    • Avatar
      Raf

      30 maja, 2020 at 4:03 pm

      Potwierdzam i zgadzam się z tym ale wprowadzili sobie zakaz gromadzenia do 150 osób aby nie było strajków.
      Prezydent USA Tramp wyraźnie powiedział, że w USA kto chce może się zaszczepić a nie przymus ustawowy jak w Polsce.

      Odpowiedz

    • Avatar
      Lidka

      31 maja, 2020 at 7:55 am

      No to go idź przegon facecie z jajami. Dlaczego wyreczasz się innymi?

      Odpowiedz

  • Avatar
    ilona.laskowska86@gmail.com

    30 maja, 2020 at 2:42 pm

    Troche to śmieszne jeszcze nie uporalismy sie z pandemia. Prawie nikomu nie są robione testy. Zarazaja sie całe zakłady. Służba zdrowia prawie nie funkcjonuje. A tu takie plany na przyszłość- kupić testy, kupić szczepionki. Ciekawe kto będzie miał w tym interes. Proponuje zwiększyć nakłady na środki ochrony i usprawnić dezynfekcje w miejscach publicznych. Gospodarka musi normalnie funkcjonować a to nie mozliwe bez normalnie funkcjonującego społeczeństwa. Lepiej starać się zapobiegać niz leczyc szczepionkami ekspresowo powstałymi.

    Odpowiedz

    • Avatar
      Notatnik

      31 maja, 2020 at 7:52 am

      Jak nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o kasę.

      Odpowiedz

  • Avatar
    Karol

    30 maja, 2020 at 6:31 pm

    Siedźmy dalej na dupach i patrzmy jak robią z nas niewolników‼ Obudźcie się ludziska bo to jest nie pojęte jak można być tak wytresowanym że wierzyć w te brednie o pseudo pandemi🤦‍♂️
    Dopóki nie wyjdziemy na ulice będą robić z nami co im się żywnie podoba‼
    Szczepienie przymusowe to nie jest wolność pamietaj o tym.
    Chcecie być bydłem czy ludźmi wolnymi❓❓
    WWG1WGA💪💪
    Tylko razem jesteśmy silni

    Odpowiedz

    • Avatar
      Kszyhu

      30 maja, 2020 at 9:14 pm

      Tak jest chcą zaszczepić wszystkich A skutki będą jak po szczepionkach Billa w Afryce,kogo u nas nie posprząta wirus to posprząta szczepionka.Natomiast u nas przymus bo to będzie pewnie 1 raz testowane ludziach A dopiero później w innych krajach będą szczepić.

      Odpowiedz

  • Avatar
    Adam

    30 maja, 2020 at 6:55 pm

    Zgadza się, to nie żarty i nie szczepionka jakich wiele. To depopulacja i ograniczenie śwaidomości ludzkiej, poprzez wpływ na DNA i szyszynkę.
    To zamach na Istoty ludzkie czyjące, żyjące, refleksyjne, uczuciowe.
    Garstka, klika potworów w ludzkim ciele, planuje obóz koncentracyjny na Ziemi.

    Odpowiedz

  • Avatar
    Lilldeathangel

    30 maja, 2020 at 8:51 pm

    A ja się pytam gdzie byli ludzie, gdy antyszczepionkowcy wychodzili na ulicy. Dlaczego ludzie wyśmiewali się z tego ruchu, który chciał wyboru dla Polaków odnośnie szczepień. Cieszę się, że wszyscy Polacy dostaną szczepionkę, która skróci ich długość życia oraz zmieni właściwości rozrodcze młodego pokolenia na nieaktywne. Ameby zapłacą teraz za swoją głupotę. Chcieli to będą mieć szczepioneczki. !!! Proste…

    Odpowiedz

  • Avatar
    xenon

    31 maja, 2020 at 4:27 am

    Ciekawe, ile weźmie do kieszeni od każdej szczepionki? Z twarzy aż bije merkantylizm, tzn. w oczach (oczkach) kręcą się liczniki… A fe… I to był kiedyś lekarz? Kardiolog? Niemożliwe…

    Odpowiedz

  • Avatar
    malgorzata

    31 maja, 2020 at 7:30 am

    Rekomendowac – jak to stwierdzil Szumowski , szczepionki to sobie mozna. Nie można uznać że ” I tak będą obowiazkowe”. Co to w ogóle znaczy? Szczepionka jak każda niesie ze sobą ryzyko dla zdrowia, życia, więc tam gdzie jest ryzyko musi być wybór! Tym bardziej że w USA czy Niemczech ludzie wywalczyli ich dobrowolnośc

    Odpowiedz

  • Avatar
    Alicja

    31 maja, 2020 at 12:14 pm

    To nie ten rzad, to rzad swiatowy , to jest NWO. W UK taka ustawe juz wprowadzili w kwietniu. Podpisalam petycje przeciwko, bylo kilkaset podpisow ale i tak wprowadzili.

    Odpowiedz

  • Avatar
    Ela

    3 czerwca, 2020 at 11:23 pm

    A może Pan minister przebada szczepionkę, aby mieć wiedzę i pewność, że nie zawiera zanieczyszczeń itp. Ja wierzę w szczepionki przebadane tu w Polsce. 😄

    Odpowiedz

  • Avatar
    Al