Przebadają nas wszystkich, a potem zaszczepią? Tego chce ministerstwo zdrowia

Paweł Skutecki29 maja, 2020222 min

Najpierw przeprowadzenie testów na całej populacji kraju, a potem obowiązkowe szczepienia na COVID-19. To nie jest teoria spiskowa, tylko oficjalne stanowisko ministerstwa zdrowia. 

Podczas dzisiejszej konferencji rzecznik prasowy ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz powiedział jednoznacznie, że ministerstwo chce przeprowadzić testy na każdym Polaku. „Większość państw świata, również Polska, planuje wprowadzenie badań przesiewowych, żeby sprawdzić, ile osób realnie zostało dotkniętych koronawirusem” – powiedział Andrusiewicz.

„Mamy zakupione testy serologiczne, nie wykluczamy też badania testami antygenowymi, żeby sprawdzić populacyjnie, ilu osób wirus dotknął” – mówił rzecznik ministra zdrowia dodając, że „decyzja zadanie w najbliższych tygodniach”. 

11 maja minister Łukasz Szumowski również podczas konferencji prasowej powiedział jasno, że „trzeba będzie kupić szczepionkę na COVID-19 dla każdego Polaka”. Wcześniej w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Szumowski zadeklarował, że kiedy tylko szczepionka pojawi się na rynku, będzie rekomendował, by była obowiązkowa. 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

22 comments

 • Kasia

  29 maja, 2020 at 11:46 pm

  Obawiam się, że nie będziemy mieć nic do gadania, po to P.Posobkiewicz podpisał specustawę o zapobieganiu chorobom zakaźnym ?normalnie państwo totalitarne?

  Reply

 • Grażyna

  30 maja, 2020 at 7:16 am

  Nie Warto nawet tego komentować.Ale jednak powiem.Gdzie jest Polska Konstytucja?
  Juz brak słów na ten Rzad

  Reply

 • Anonim

  30 maja, 2020 at 9:25 am

  Musi być wybór!!! Nie wolno nikogo zmusić!!!!

  Reply

  • Andrea

   30 maja, 2020 at 12:52 pm

   A no zobaczymy jak to jest z tą wolnością w tym reżimowym państwie ???

   Reply

  • Łukasz

   30 maja, 2020 at 5:46 pm

   Dlatego trzeba wyjść na ulicę,SZUMOWina i inni niech się zastanowią nim ludzie dokonają samosądu na nich

   Reply

  • Lilldeathangel

   30 maja, 2020 at 8:51 pm

   A ja się pytam gdzie byli ludzie, gdy antyszczepionkowcy wychodzili na ulicy. Dlaczego ludzie wyśmiewali się z tego ruchu, który chciał wyboru dla Polaków odnośnie szczepień. Cieszę się, że wszyscy Polacy dostaną szczepionkę, która skróci ich długość życia oraz zmieni właściwości rozrodcze młodego pokolenia na nieaktywne. Ameby zapłacą teraz za swoją głupotę. Chcieli to będą mieć szczepioneczki. !!! Proste…

   Reply

  • malgorzata

   31 maja, 2020 at 7:32 am

   Oczywiście że tak

   Reply

 • Eleonora

  30 maja, 2020 at 1:08 pm

  Chodzi o rabanie kasy jak sie da I kiedy sie da przeciez prezydent 30 marca podpisal ustawe ze Oni Nie sa za nic odpowiedzialni Wiec.

  Reply

 • Adam

  30 maja, 2020 at 1:36 pm

  Szczepionki te nowe RNA I DNS modyfikuja trwale geny człowieka na pokolenia !!! Czy wy k…a ludzie własnego rozumu nie macie ? Gadanie typu: obawiam sie ze nie bedziemy mieli żadnego wyjscia… co to ma byc ? Intelektualne ameby… Gdzie faceci z jajami zeby przegonić tego ćwierćdebila.. ?

  Reply

  • Raf

   30 maja, 2020 at 4:03 pm

   Potwierdzam i zgadzam się z tym ale wprowadzili sobie zakaz gromadzenia do 150 osób aby nie było strajków.
   Prezydent USA Tramp wyraźnie powiedział, że w USA kto chce może się zaszczepić a nie przymus ustawowy jak w Polsce.

   Reply

  • Lidka

   31 maja, 2020 at 7:55 am

   No to go idź przegon facecie z jajami. Dlaczego wyreczasz się innymi?

   Reply

 • ilona.laskowska86@gmail.com

  30 maja, 2020 at 2:42 pm

  Troche to śmieszne jeszcze nie uporalismy sie z pandemia. Prawie nikomu nie są robione testy. Zarazaja sie całe zakłady. Służba zdrowia prawie nie funkcjonuje. A tu takie plany na przyszłość- kupić testy, kupić szczepionki. Ciekawe kto będzie miał w tym interes. Proponuje zwiększyć nakłady na środki ochrony i usprawnić dezynfekcje w miejscach publicznych. Gospodarka musi normalnie funkcjonować a to nie mozliwe bez normalnie funkcjonującego społeczeństwa. Lepiej starać się zapobiegać niz leczyc szczepionkami ekspresowo powstałymi.

  Reply

  • Notatnik

   31 maja, 2020 at 7:52 am

   Jak nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o kasę.

   Reply

 • Karol

  30 maja, 2020 at 6:31 pm

  Siedźmy dalej na dupach i patrzmy jak robią z nas niewolników‼ Obudźcie się ludziska bo to jest nie pojęte jak można być tak wytresowanym że wierzyć w te brednie o pseudo pandemi?‍♂️
  Dopóki nie wyjdziemy na ulice będą robić z nami co im się żywnie podoba‼
  Szczepienie przymusowe to nie jest wolność pamietaj o tym.
  Chcecie być bydłem czy ludźmi wolnymi❓❓
  WWG1WGA??
  Tylko razem jesteśmy silni

  Reply

  • Kszyhu

   30 maja, 2020 at 9:14 pm

   Tak jest chcą zaszczepić wszystkich A skutki będą jak po szczepionkach Billa w Afryce,kogo u nas nie posprząta wirus to posprząta szczepionka.Natomiast u nas przymus bo to będzie pewnie 1 raz testowane ludziach A dopiero później w innych krajach będą szczepić.

   Reply

 • Adam

  30 maja, 2020 at 6:55 pm

  Zgadza się, to nie żarty i nie szczepionka jakich wiele. To depopulacja i ograniczenie śwaidomości ludzkiej, poprzez wpływ na DNA i szyszynkę.
  To zamach na Istoty ludzkie czyjące, żyjące, refleksyjne, uczuciowe.
  Garstka, klika potworów w ludzkim ciele, planuje obóz koncentracyjny na Ziemi.

  Reply

 • Lilldeathangel

  30 maja, 2020 at 8:51 pm

  A ja się pytam gdzie byli ludzie, gdy antyszczepionkowcy wychodzili na ulicy. Dlaczego ludzie wyśmiewali się z tego ruchu, który chciał wyboru dla Polaków odnośnie szczepień. Cieszę się, że wszyscy Polacy dostaną szczepionkę, która skróci ich długość życia oraz zmieni właściwości rozrodcze młodego pokolenia na nieaktywne. Ameby zapłacą teraz za swoją głupotę. Chcieli to będą mieć szczepioneczki. !!! Proste…

  Reply

 • xenon

  31 maja, 2020 at 4:27 am

  Ciekawe, ile weźmie do kieszeni od każdej szczepionki? Z twarzy aż bije merkantylizm, tzn. w oczach (oczkach) kręcą się liczniki… A fe… I to był kiedyś lekarz? Kardiolog? Niemożliwe…

  Reply

 • malgorzata

  31 maja, 2020 at 7:30 am

  Rekomendowac – jak to stwierdzil Szumowski , szczepionki to sobie mozna. Nie można uznać że ” I tak będą obowiazkowe”. Co to w ogóle znaczy? Szczepionka jak każda niesie ze sobą ryzyko dla zdrowia, życia, więc tam gdzie jest ryzyko musi być wybór! Tym bardziej że w USA czy Niemczech ludzie wywalczyli ich dobrowolnośc

  Reply

 • Alicja

  31 maja, 2020 at 12:14 pm

  To nie ten rzad, to rzad swiatowy , to jest NWO. W UK taka ustawe juz wprowadzili w kwietniu. Podpisalam petycje przeciwko, bylo kilkaset podpisow ale i tak wprowadzili.

  Reply

 • Ela

  3 czerwca, 2020 at 11:23 pm

  A może Pan minister przebada szczepionkę, aby mieć wiedzę i pewność, że nie zawiera zanieczyszczeń itp. Ja wierzę w szczepionki przebadane tu w Polsce. ?

  Reply

 • Al

  27 czerwca, 2020 at 12:25 pm

  Tylu pisiorów podtarło się Konstytucją, że niewiele zostało

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk