PolskaWiadomościZaskakujące poparcie dla Krzysztofa Bosaka! Tego chyba nikt się nie spodziewał

Agnieszka Malinowska4 maja, 20203 min

Wybory prezydenckie już za kilka dni. Kandydaci pomimo trudnej sytuacji nie poddają się i cały czas prowadzą kampanię. Dzisiaj kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak zyskał zaskakujące poparcie. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

(fot. PAP)

Aktualna kampania prezydencka wzbudza wiele emocji. Mimo, iż z powodu koronawirusa kandydatom trudno jest prowadzić swoją kampanię nie poddają się organizując liczne konferencje prasowe, czy prowadzą transmisje na żywo na Facebooku.

Sporo zyskał ostatnio kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak, którego poparcie z sondażu na sondaż rośnie.

Dzisiaj poparcia dla Krzysztofa Bosaka udzielił Marcin „Różal” Różalski. Znany zawodnik KSW/MMA na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikował długi wpis oraz zdjęcie, z którego wynika, że popiera kandydata Konfederacji.

Nie ze wszystkim się zgadzam z Panem Krzysztofem, ale ciężko jest znaleźć Kogoś z Kim zgadzamy się na 100% we wszystkim. Jednak z Panem Krzysztofem więcej mnie łączy niż dzieli, a to z czym się nie zgadzam, zawsze będzie można poprawić w dialogu.” – możemy przeczytać na jego Instagramie.

Wierzę, że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski, który nigdy nie zlawiruje Swoich słów, zawsze będzie miał na celu dobro Narodu. Pamiętać będzie o przeszłości, historii, Bohaterach. Pomoże Ludziom żyć godnie. (…)

-dodał.

Zaznaczył, iż wierzy w moc Krzysztofa Bosaka oraz w moc jego drużyny.

Całość wpisu można zobaczyć niżej:

View this post on Instagram

Nie ze wszystkim się zgadzam z Panem Krzysztofem,ale ciężko jest znaleźć Kogoś z Kim zgadzamy się na 100% we wszystkim.Jednak z Panem Krzysztofem więcej mnie łączy niż dzieli,a to z czym się nie zgadzam,zawsze będzie można poprawić w dialogu.Światem rządzi słowo.Słowem można zlawirować,oszukać,okłamać,okraść,poderwać tłumy obiecując i mówiąc to,co tłum chce usłyszeć.Dużo było już kandydatów co mówiło dużo i dużo z tego okazało się kłamstwem w żywe oczy.Przychodzili następni i robili to samo.Ludzie ufają słowom tych ludzi,bo co innego mają robić.Wierzą,że w końcu to będzie Człowiek,który dotrzyma słowa i sìłą,władzą,mocą Swych słów znów nie oszuka ich,żeby zyskać tylko dla Siebie. Wierzę,że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski,który nigdy nie zlawiruje Swoich słów,zawsze będzie miał na celu dobro Narodu.Pamiętać będzie o przeszłości,historii,Bohaterach.Pomoże Ludziom życ godnie.Usiądzie do dialogu w sprawie zakazu hodowli zwierząt na futra,ukruci bezkarność pedofili,skończy się faworyzowanie kleru i będą odpowiadać jak My cywile,oraz też będą musieli poczuć co to znaczy pracować,żeby godnie żyć,a nie żerować jedynie,zwiększy kary dla maltretujących zwierzęta.Wiadomo,że Sam tego nie zrobi,ale wierzę w Jego moc i moc Jego Drużuny..Marzenia ściętej głowy?Może tak,jeżeli nic z tego to cóż,zostaniemy kolejny raz okłamani,ale jak napisałem,wierzę,że nie. krzysztofbosak @konfederacja

A post shared by Marcin Różal Różalski (@marcinrozalrozalski) on

Spodziewaliście się takiego poparcia? Planujecie zagłosować w wyborach?

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

pięć × 5 =