Zaskakujące poparcie dla Krzysztofa Bosaka! Tego chyba nikt się nie spodziewał

Agnieszka Malinowska4 maja, 20203 min

Wybory prezydenckie już za kilka dni. Kandydaci pomimo trudnej sytuacji nie poddają się i cały czas prowadzą kampanię. Dzisiaj kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak zyskał zaskakujące poparcie. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

(fot. PAP)

Aktualna kampania prezydencka wzbudza wiele emocji. Mimo, iż z powodu koronawirusa kandydatom trudno jest prowadzić swoją kampanię nie poddają się organizując liczne konferencje prasowe, czy prowadzą transmisje na żywo na Facebooku.

Sporo zyskał ostatnio kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak, którego poparcie z sondażu na sondaż rośnie.

Dzisiaj poparcia dla Krzysztofa Bosaka udzielił Marcin „Różal” Różalski. Znany zawodnik KSW/MMA na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikował długi wpis oraz zdjęcie, z którego wynika, że popiera kandydata Konfederacji.

Nie ze wszystkim się zgadzam z Panem Krzysztofem, ale ciężko jest znaleźć Kogoś z Kim zgadzamy się na 100% we wszystkim. Jednak z Panem Krzysztofem więcej mnie łączy niż dzieli, a to z czym się nie zgadzam, zawsze będzie można poprawić w dialogu.” – możemy przeczytać na jego Instagramie.

Wierzę, że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski, który nigdy nie zlawiruje Swoich słów, zawsze będzie miał na celu dobro Narodu. Pamiętać będzie o przeszłości, historii, Bohaterach. Pomoże Ludziom żyć godnie. (…)

-dodał.

Zaznaczył, iż wierzy w moc Krzysztofa Bosaka oraz w moc jego drużyny.

Całość wpisu można zobaczyć niżej:

https://www.instagram.com/p/B_w9bDqhUnF/?utm_source=ig_embed

Spodziewaliście się takiego poparcia? Planujecie zagłosować w wyborach?

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk