PolskaWiadomościZaskakujące poparcie dla Krzysztofa Bosaka! Tego chyba nikt się nie spodziewał

Agnieszka Malinowska4 maja, 20203 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Wybory prezydenckie już za kilka dni. Kandydaci pomimo trudnej sytuacji nie poddają się i cały czas prowadzą kampanię. Dzisiaj kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak zyskał zaskakujące poparcie. Tego chyba nikt się nie spodziewał!

(fot. PAP)

Aktualna kampania prezydencka wzbudza wiele emocji. Mimo, iż z powodu koronawirusa kandydatom trudno jest prowadzić swoją kampanię nie poddają się organizując liczne konferencje prasowe, czy prowadzą transmisje na żywo na Facebooku.

Sporo zyskał ostatnio kandydat z ramienia Konfederacji – Krzysztof Bosak, którego poparcie z sondażu na sondaż rośnie.

Dzisiaj poparcia dla Krzysztofa Bosaka udzielił Marcin „Różal” Różalski. Znany zawodnik KSW/MMA na swoim oficjalnym koncie na Instagramie opublikował długi wpis oraz zdjęcie, z którego wynika, że popiera kandydata Konfederacji.

Nie ze wszystkim się zgadzam z Panem Krzysztofem, ale ciężko jest znaleźć Kogoś z Kim zgadzamy się na 100% we wszystkim. Jednak z Panem Krzysztofem więcej mnie łączy niż dzieli, a to z czym się nie zgadzam, zawsze będzie można poprawić w dialogu.” – możemy przeczytać na jego Instagramie.

Wierzę, że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski, który nigdy nie zlawiruje Swoich słów, zawsze będzie miał na celu dobro Narodu. Pamiętać będzie o przeszłości, historii, Bohaterach. Pomoże Ludziom żyć godnie. (…)

-dodał.

Zaznaczył, iż wierzy w moc Krzysztofa Bosaka oraz w moc jego drużyny.

Całość wpisu można zobaczyć niżej:

View this post on Instagram

Nie ze wszystkim się zgadzam z Panem Krzysztofem,ale ciężko jest znaleźć Kogoś z Kim zgadzamy się na 100% we wszystkim.Jednak z Panem Krzysztofem więcej mnie łączy niż dzieli,a to z czym się nie zgadzam,zawsze będzie można poprawić w dialogu.Światem rządzi słowo.Słowem można zlawirować,oszukać,okłamać,okraść,poderwać tłumy obiecując i mówiąc to,co tłum chce usłyszeć.Dużo było już kandydatów co mówiło dużo i dużo z tego okazało się kłamstwem w żywe oczy.Przychodzili następni i robili to samo.Ludzie ufają słowom tych ludzi,bo co innego mają robić.Wierzą,że w końcu to będzie Człowiek,który dotrzyma słowa i sìłą,władzą,mocą Swych słów znów nie oszuka ich,żeby zyskać tylko dla Siebie. Wierzę,że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski,który nigdy nie zlawiruje Swoich słów,zawsze będzie miał na celu dobro Narodu.Pamiętać będzie o przeszłości,historii,Bohaterach.Pomoże Ludziom życ godnie.Usiądzie do dialogu w sprawie zakazu hodowli zwierząt na futra,ukruci bezkarność pedofili,skończy się faworyzowanie kleru i będą odpowiadać jak My cywile,oraz też będą musieli poczuć co to znaczy pracować,żeby godnie żyć,a nie żerować jedynie,zwiększy kary dla maltretujących zwierzęta.Wiadomo,że Sam tego nie zrobi,ale wierzę w Jego moc i moc Jego Drużuny..Marzenia ściętej głowy?Może tak,jeżeli nic z tego to cóż,zostaniemy kolejny raz okłamani,ale jak napisałem,wierzę,że nie. krzysztofbosak @konfederacja

A post shared by Marcin Różal Różalski (@marcinrozalrozalski) on

Spodziewaliście się takiego poparcia? Planujecie zagłosować w wyborach?

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Prywatnie interesuje się muzyką oraz od 17 lat gra na skrzypcach. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

piętnaście + osiem =