Matka Boża nas ratuje

W 100. rocznicę objawień fatimskich Polacy czcili Matkę Bożą. Tłumnie gromadzili się na Jasnej Górze. W Warszawskim Ursusie uroczystościom w parafii Matki Bożej Fatimskiej przewodził metropolita warszawski kardynał Kazimierz Nycz. Kaplica wybudowana w 1982 roku jest wotum wdzięczności za ocalenie życia papieża Jana Pawła II, który został postrzelony w zamachu w 1981 r., właśnie w rocznicę objawień fatimskich.

 

Po mszy świętej, po ulicach Ursusa-Niedźwiadka przeszła procesja różańcowa. Wcześniej wierni odśpiewali Litanię Loretańską. Na koniec Matkę Bożą pożegnano wstawiając Jej figurkę - poświęconą przez papieża Jana Pawła II do kapliczki - miejsca, gdzie przebywa na stałe.

 

 

 


13 maja 1917 roku Matka Boża przychodząc do dzieci w Fatimie przekazuje orędzie  wszystkim ludziom, prosząc o opamiętanie. Szczególnie Matka Boża prosi, aby  dokonano poświęcenia Jej Rosji.  Gdyż celem I wojny światowej było obalenie rządu carskiego a miał być ustanowiony nowy  rząd ,,dyktatury proletariatu” Masoni  pragnęli uzyskać możliwość dysponowania ogromnymi zasobami Rosji – materialnymi i ludzkimi – będącymi zapleczem dla następnych wojen. Masoni zaplanowali wyniszczenie państw chrześcijańskich, Na pierwszy ogień poszły  katolickie cesarstwo Habsburgów (Austro-Węgry) i prawosławna Rosja. Matka Boża wobec tych nieszczęść wzywa i prosi o pokutę aby zapobiec mordom i nieludzkim torturom. Orędzia jakie dzieci przekazywały były przyjmowane. Ci ludzie którzy  przyjęli orędzia wpłynęli częściowo na zmianę losów na świecie. Nie udało się zapobiec rozlewu masonerii w głąb  Rosi i w świat cały.

 

Dzieci do objawień  Matki Bożej, były przygotowane przez Anioła, który przychodził do nich w 1916  roku. Zatrwożonym dzieciom Anioł powiedział: ,,Nie bójcie się, jestem Aniołem pokoju…Módlcie się razem ze mną: Boże mój, wierzę w Ciebie, uwielbiam Cię, ufam Tobie, kocham Cię! Przepraszam Cię za tych, którzy w Ciebie nie wierzą, którzy Cię nie  uwielbiają, którzy Tobie nie ufają i którzy Cię nie  kochają”.

 

Po kilku miesiącach Anioł odwiedził dzieci ponownie mówiąc: ,,Co robicie? Módlcie się, Módlcie się wiele! Najświętsze Serce Jezusa  i Maryi mają względem was zamiary pełne miłosierdzia… Ofiarujcie nieustannie Zbawicielowi wasze modlitwy i ofiary…jako wynagrodzenie za tyle grzechów, jakimi jest obrażany i na uproszenie nawrócenia grzeszników”. Po dwóch miesiącach  Anioł przyszedł trzeci raz w Loca do Cabeqo, uklęknął i odmówił modlitwę; ,,O Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu i Duchu Święty, uwielbiam Was w najgłębszej pokorze, ofiarując najdroższe Ciało i Krew, Duszę i Bóstwo Pana naszego Jezusa Chrystusa, obecne na wszystkich ołtarzach świata jako wynagrodzenie za zniewagi, świętokradztwa i obojętność, jakimi jest obrażany. Przez nieskończone zasługi Jego Serca Najświętszego, przez przyczynę Niepokalanego Serca Maryi proszę o łaskę nawrócenia dla biednych grzeszników…Pożywajcie Ciało i Krew Jezusa Chrystusa, którego ludzie niewdzięczni w sposób tak straszny znieważają”. Po tych objawieniach Anioła dzieci  doznają od 1917 roku od 13 maja - aż do października objawień Matki Bożej Niepokalanej.  Do zalęknionych dzieci Maryja powiedziała bardzo łagodnie ,,Nie bójcie się, nic złego wam nie zrobię, jestem z nieba. Chcę was prosić, byście tu przyszli sześć razy z rzędu o tej samej godzinie 13 – ego każdego miesiąca. W październiku powiem wam kim jestem i czego od was pragnę… Odmawiajcie codziennie różaniec, aby wyprosić pokój dla świata”. 

Zło zataczało coraz większe kręgi, a ludzie chwiejni i chciwi grosza i władzy lgnęli do zła jak do miodu. Objawienia Matki Bożej było wołaniem o poświęcenie Jej Niepokalanemu Sercu Rosji, aby uchronić ludzi  przed straszliwym nieszczęściem. Matka Boże mówiła, że jeżeli Rosja  nawróci  się i zapanuje spokój, a jeżeli nie, rozszerzy swoje błędne nauki po świecie, wywołując wojnę, i nastaną prześladowania Kościoła. Dobrzy ludzie będą męczeni, Ojciec Święty będzie  bardzo cierpieć, wiele narodów zostanie zniszczonych. Na koniec moje Niepokalane Serce zatryumfuje. Ojciec Święty poświeci mi rację, która się nawróci, a dla świata nastanie okres pokoju. W Portugalii zawsze będzie zachowywany dogmat wiary”.

 

Szalejąca masoneria w sposób krwawy zaczęła łamać ludzkie sumienia wyrywając Boga.

100 lat upłynęło od świętych objawień trójce szczęśliwych niewinnych dzieci. Przez świat przetaczały się  niszczące  systemy totalitalizmów. Z perspektywy czasu każdy człowiek myślący umie nazwać i odróżnić zło od dobra. Ojciec Święty Jan Paweł II w encyklice ,,Fides et ratio” ukazuje, że sam rozum nie jest wstanie wszystkiego pojąć. Do całości rozumowania i dociekania potrzebna jest  wiara i łaska pokory. Nasuwa się pytanie  - czy błędy reformacji, które przekształciły się nawet w nienawiść, nie pokaleczyły tysięcy sumień ludzkich? jak również, ile polało się krwi i ile zadano straszliwego bólu posługując się złem?.Walka z Bogiem i człowiekiem wierzącym spędzała sen z powiek Marksistom. Nasuwa się pytanie -   Do czego człowiek jest zdolny gdy nie ma wiary?  Żołnierze napadający i mordujący w imię niemieckiego Nazizmu i terroryzmu sowieckiego nieśli straszliwe zniszczenie! Przeżyliśmy wszyscy zło  ideologii totalitaryzmów. Żadne kolejne stonogi komunizmu i nazizmu nie poprawią świata  ani nie zmienią., bo zło zawsze jest destrukcyjne. Świat oparty jest na prawie Bożym i na Dekalogu. Lord Winston tak skwitował fakt przybycia Lenina do Rosji  w osławionym zaplombowanym wagonie: Lenin został wysłany przez Niemców do Rosji w taki sam sposób, w jaki moglibyście posłać fiolkę zawierającą kulturę bakterii tyfusu czy cholery, by wlać do wodociągów wielkiego miasta … Churchill  wyraźnie pisze, że Lenin był masonem najwyższych szczebli w hierarchii administracyjnej: zaledwie przybył zaczął czynić znaki palcem, a tu i ram, do ciemnych typów w Nowym Jorku. Glasgow, i w Berlinie, i w innych krajach i złączył duchy strasznej sekty, sekty najogromniejszej e świecie, której był wysokim kapłanem i wodzem. Z tymi duchami wokół siebie wziął się do pracy z diabelskim mistrzostwem, aby rozbić na strzępy całą podstawową strukturę państwa rosyjskiego. Rosja została rzucona na ziemię. Rosja musiała temu ulec. Kto  finansował Lenina i Trockiego? Dowody wskazują na finansistów zarówno europejskich, jak i amerykańskich, m.in. firmę JP.Morgon & Co., rodzinę naftową Rockefellera, Alfreda Milnera  Rosztylda. Według ,, New York Journal American” z 3 lutego 1949r. Jocob Schiff utopił w rewolucji około dwudziestu milionów dolarów. Dwadzieścia jeden milionów rubli ofiarował Sowietom lord Milner. Również Brytyjczycy, przez swoich agentów, wspierali rewolucję. In. Przekupując carskich oficerów. Lenin rozumiał,  że przyjmując z określonego źródła pieniądze, mimo swojej uprzywilejowanej  pozycji w hierarchii masońskiej, niewiele miał do powiedzenia. Był tylko najemnikiem przyjętym do wykonania  określonego zadania. Rewolucja bolszewicka powinna nazywać się rewolucją masońską w carskiej Rosji. Kłamstwo goni kłamstwo.

,,,Ustalono, że kandydat na wodza musi być masonem stopnia administracyjnego (tj. od 31. Do 33.), bez rosyjskich korzeni, by mógł na zimno wymordować dynastię Romanowów i rosyjskie elity i bezwzględnie wykorzenić religię. Mając odrobinę wiedzy możemy zrozumieć straszną dole ludu rosyjskiego. Wiarę mogli zachować tylko w sercu Ojciec nie mógł  liczyć na syna ani córka na matkę i odwrotnie. ,,Brat bratu wilkiem” Wiara góry przenosi i nadchodzi czas przebudzenia. Ludzie naocznie zauważyli skutki kłamstwa.

 

 

 

Sanitariuszka Hania

 


13-05-2017 admin

Komentarze

  • Sanitariuszko Haniu! Dzieki za wspaniale opracowanie i to, ze trzymacie ten portal.Jak dajecie rade, to przeciez sa jakies koszty?!

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis