Wojciech Reszczyński:

Wojciech Reszczyński o manifestacjach KODu.


"Jeśli chodzi o to liczenie, to oczywiście wiadomo, że ktoś kłamie. Nie może być tak, że są podawane dwie liczby 45 tys albo 240 tys, to jest w ogóle wykluczone. Dziennikarze TVP Info zatrzymali kadr, który obejmował całą tę manifestację i drobiazgowo powiększając ekran liczono głowę przy głowie. Ciężka to praca, bo dziennikarze doliczyli się 45 tys. osób. I to jest chyba jedyny sposób, żeby przedstawić faktyczną liczę. Tak naprawdę chodzi o to, kto więcej zwolenników. Zapytałbym tak, czy na manifestacji KOD-u byli górnicy, rolnicy czy matki z dziećmi? Frankowicze? Nie. Tam byli dobrze sytuowani ludzie, którzy albo są politykami, albo są z kasty urzędniczej. Wreszcie ludzie, którzy boją się stracić pracę" – powiedział na antenie Salve TV publicysta Wojciech Reszczyński w rozmowie z Ewą Pietrzak.

 

ZOBACZ WIDEO: Wojciech Reszczyński: "Komitety Obrony Demokracji wykrzykuje puste hasła!"

 

"Działacze skupieni wokół KOD-u nie kryli się przecież ze swoimi zamierzeniami. Milion ludzi miało wyjść na ulicę i ma ich wspierać Unia Europejska. Politycy Europy Zachodniej patrzą na to z politowaniem na biednych, żalących się na zachodzie Polaków. W polityce nie ma sympatii są po prostu interesy. Wielu osobom na Zachodzie nie podoba się, że Polska, ma swoje zdanie, że jest katolicka" – podkreślił redaktor.

 

fot. wpolityce.pl

 

 

 


Komentarze

  • http://hire-labas.pl
    info@hire-labas.pl
  • If your arcitles are always this helpful, "I'll be back." http://pfixpolu.com [url=http://lhgzwsxrtdm.com]lhgzwsxrtdm[/url] [link=http://ntnpgisd.com]ntnpgisd[/link]
  • I'm so glad that the intrneet allows free info like this!
  • A few years ago I'd have to pay someone for this inofamrtion. http://worfpmirkui.com [url=http://irpthjirwyr.com]irpthjirwyr[/url] [link=http://ynuqtckxx.com]ynuqtckxx[/link]
  • AFAIC th'tas the best answer so far!
  • I Seehrcad simple feedback form, but did not find it. So I decided to write here. I have new version of Mozilla Firefox (3.6) browser, but site informs me, that my browser is old and suggest to download mozilla 3.6! But I have allready this browser! Please repair this bug!
  • Red.W.Reszczyński to jeden z niewielu,który do tej pory zachował twarz. I to cieszy! Wszarzownia IIIRP oraz pozostałe draństwo podszywające się pod Polskę i Polaków będzie wymyślać hasła jak najbardziej patriotyczne tyle,że nie oddające prawdy. PO dogorywa i tonąc brzytwy się chwyta.Sekta Draculescu będąca na żołdzie banksterów i Sorosa ma "przywódcę" niedouczonego ale kutego na 4 kopyta z zakresu mniemanologii stosowanej wyuczonej w rodzinnym gnieżdzie.Alimenciarz (ten z damską kitką na łbie) to także typowy SŁUP postawiony do wzniecania zamieszek i niepokojów w kraju. Ot i cały przekrój tej pseudo opozycji.Rzygać się chce.!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Krótko i na temat - Zbigniew Żmigrodzki

Siewcy niepokoju

 

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne. Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

 

***

Dialog, pojednanie, jedność

 

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią. Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę.. Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis