Kanada/ Trzy dawki szczepionki nie uchroniły premiera przed zakażeniem

Karol Kwiatkowski31 stycznia, 202222 min

Dziś rano uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze – napisał premier Kanady, Justin Trudeau, który został w weekend ewakuowany ze stolicy ze względu na wielotysięczne protesty przeciwników jego totalitarnych decyzji, m.in. przymusu szczepień. Miejsce pobytu premiera nie jest znane.

„Dziś rano uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze – i w tym tygodniu będę nadal pracować zdalnie, przestrzegając wytycznych dotyczących zdrowia publicznego. Proszę wszystkich zaszczepić się i wzmocnić” – brzmi cały wpis premiera.

Mimo coraz bardziej oczywistych dowodów, że preparaty przeciwko COVID-19 chronią tylko w minimalnym stopniu i nie zapobiegają śmierci, premier Kanady nadal nawołuje do szczepień.

Premier Kanady Justin Trudeau ze względów bezpieczeństwa z uwagi na sytuację w Ottawie opuścił wraz z rodziną swój dom Rideau Cottage; z tego samego powodu nie podano obecnego miejsca pobytu szefa rządu – poinformowała w sobotę agencja Reutera, powołując się na stację telewizyjną CBC.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 comments

 • Semperfi

  31 stycznia, 2022 at 6:14 pm

  I dziesięć dawek nie uchroni!

  Reply

 • Dorota

  31 stycznia, 2022 at 9:03 pm

  Powinni go pogonić na 4 wiatry. Pachołek interesantów. Typowy przykład sługusa interesantów.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk