Jurek Owsiak pod specjalnym nadzorem

Karol Kwiatkowski31 stycznia, 202213 min

To, że media i politycy lewicowi roztaczają parasol ochronny nad wszystkimi projektami Jurka Owsiaka i jego rodziny, nie trzeba nikomu udowadniać, ale ich hipokryzja czasami boli ludzi uczciwych i należy ją wytykać.

Wszyscy pamiętamy oburzenia mediów i polityków, nie tylko z lewicy, na Marsz Niepodległości, nabożeństwa i inne „nielegalne” zgromadzenia „antyszczepionkowców”, że wirus szalej, gdzie odpowiedzialność, maseczki, dystans społeczny itd.

A na WOŚP już takiego oburzenia nie ma, gdyż szczytność idei neutralizuje wystarczająco wirusa i nie są potrzebne maski, dystans, czy dezynfekcja. Co obrazuje zdjęcie poniżej.

Jest to kolaż zdjęć wykonany po dwuminutowym poszukiwaniu w Internecie. Wszystkie zdjęcia dotyczą pomieszczeń zamkniętych. Osobiście uważam, że nakaz noszenia maseczek jest bezsensowny i nie mam pretensji do tych ludzi, że ich nie mieli. Problem jest z reakcją, a właściwie brakiem rekacji, ze strony lewicy i mediów. Sprawdza się tu stare przysłowie: „Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie”.

Hipokryta Trzaskowski

Prezydent Warszawy nie tak dawno martwił się o swojego psa Bąbla i o inne czworonogi, więc zakazał strzelania fajerwerkami w Sylwestra 2021 r. Mało tego, chciał zabronić Marszu Niepodległości.

Jak wczoraj się okazało, Bąbel nie patrzył i można było strzelać, ile się chciało. Nie wiem, gdzie był Bąbel. Może wyjechał, może oślepł, tak jak jego pan? Jak widać na materiałach telewizyjnych Trzaskowski uczestniczył w strzelaniu.

Drogi Czytelniku! Żeby było jasne. Tu nie chodzi o krytykę samej Orkiestry, bo to temat na poważniejszy artykuł. Tu chodzi o totalną hipokryzję i zakłamanie mediów, polityków, ludzi lewicy itd.

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • PI Grembowicz

    10 sierpnia, 2022 at 1:23 pm

    bo to jest owsik!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk