PolskaPCh24 o manifestacji LGBT: Barbarzyńcy atakują Jasną Górę!

Karol Kwiatkowski20 sierpnia, 20213 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

W sobotę pod Jasną Górą chcą się zgromadzić aktywiści tęczowej rewolucji. Mają zgodę prezydenta miasta z SLD. Chcą publicznie zelżyć Matkę Boga, profanując Jej wizerunek symboliką antykatolickiej ideologii neomarksizmu – donosi portal PCH24.

O tym wydarzeniu w mediach społecznościowych informował poseł Krzysztof Śmiszek, prywatnie partner Roberta Biedronia. „Jutro Marsz Równości w Częstochowie. Życzę wszystkim maszerującym wspaniałej pogody, pięknej energii i nadziei. Jako szef parlamentarnego zespołu ds. lgbt pragnę podkreślić: wolność zgromadzeń to wolność podstawowa! We are unstoppable!” – napisał na Twitterze.

Portal PCh24 wzywa do powstrzymania „homoseksualnej manifestacji” przez normalnych Polaków, którzy mieliby się zebrać na jasnogórskich błoniach i głośną modlitwą różańcową zagłuszyć „potępieńcze hasła, jakie wznosić będą najpewniej aktywiści LGBT”.

Artykuł okraszony jest poniższą grafiką.

Według informacji poratlu Konfederacja Korony Polskiej złożyła zawiadomienia do prokuratury, aby powstrzymać „tęczowych aktywistów”.

„Pokażmy, że jesteśmy – i obrońmy Jasną Górę przed barbarzyństwem. Niech 21 sierpnia Częstochowa nie będzie tęczowa, ale taka, jak być powinna – oddana i wierna Matce Bożej i Jej Synowi” – wzywa PCh24.

PCh24 jest internetowym portalem Polonia Christiana. Ten dwumiesięcznik katolicki wydawany jest przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi we współpracy z włoskim miesięcznikiem „Radici Cristiane”.

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

osiemnaście − osiem =