Barbara Gąsior-ChrzanPytania do Pana Boga

Barbara Gąsior-Chrzan29 czerwca, 202111 min

Panie, czy po to obdarzyłeś nas inteligencją

Abyśmy kontynuowali Twoje dzieło tworzenia?

Wymyślali polimery, klonowali, latali w kosmos.

Czy powrócimy tutaj reperować szosy, używać telefonu?

Tyś jest światłością świata i ciemność Cię nie ogarnia.

Czy my będziemy światłem lasera, czy światłem wieczności?

 

Udostępnij:

Barbara Gąsior-Chrzan

Jeden Komentarz

 • Henryk

  3 lipca, 2021 at 8:07 pm

  Jakiego Boga? Wy nie uznajecie prawdziwego Boga wy uznajecie oszustów !
  Jezuici nie boją się wiedzy. Oni boją się PRAWDY ! Jezus to postać fikcyjna hybryda literacka stworzona ok 330r.ne na potrzeby religii pierwowzorem był najprawdopodobniej niejaki Jesse lub Isaj (hebr. Jiszaj / יֵשַׁי, XI w. p.n.e.) – postać biblijna, syn Obeda i ojciec Dawida, późniejszego króla Izraela.Jesse pochodził z pokolenia Judy. Po mieczu był wnukiem Booza i Rut. Natomiast „Chrystus” to określenie greckie oznacza Zbawiciela lub namaszczonego duchem świętym. ( żadnych kur.a olejków 🙂 Mało tego tzw. Mojżesz też jest plagiatem i postacią fikcyjną (łac. Moyses, hebr. מֹשֶׁה Mosze, arab. موسى, Musa, cs. Prorok Bogowidiec Moisiej) – postać biblijna, przywódca Izraelitów w okresie ich wyjścia z Egiptu i wędrówki do Ziemi Obiecanej, święty prorok. Według niektórych źródeł żył prawdopodobnie w XIII wieku p.ne. Żydzi obrabowali Egipt ok 1300r.p.ne. Początki tzw. Izraela to max. 1200r.p.ne. Mojżesz jest plagiatem Sargona z Akadu (akad. 𒊬𒊒𒄀 Šar-ru-gi), także Sargon Wielki, w starszych pracach historycznych jako Sargon Starszy – twórca i pierwszy władca Imperium Akadyjskiego, znany z podboju sumeryjskich miast-państw w XXIV i XXIII wieku p.n.e.
  Vatican Citi jest III zakamuflowaną żydowską synagogą i w związku z tym,że żydowska księga „genesis” jest fałszywa nie ma umocowania u Boga ! JEST NIELEGALNY ! Kochani gdzie gdzie mamy podać do Sądu Vatican Citi i papieża Jorge Mario Bergoglio KOD ASCII 666 !!!? Proszę natychmiast opłacić GOOD.LIST.PERSONS & GOD.LIST.COMAPNIES . Potrzebuję też ludzi do zorganizowania i przeprowadzenia Pokojowej Apokalipsy .Jezuici nie boją się wiedzy. Oni boją się PRAWDY ! Jezus to postać fikcyjna hybryda literacka stworzona ok 330r.ne na potrzeby religii pierwowzorem był najprawdopodobniej niejaki Jesse lub Isaj (hebr. Jiszaj / יֵשַׁי, XI w. p.n.e.) – postać biblijna, syn Obeda i ojciec Dawida, późniejszego króla Izraela.Jesse pochodził z pokolenia Judy. Po mieczu był wnukiem Booza i Rut. Natomiast „Chrystus” to określenie greckie oznacza Zbawiciela lub namaszczonego duchem świętym. ( żadnych kur.a olejków 🙂 Mało tego tzw. Mojżesz też jest plagiatem i postacią fikcyjną (łac. Moyses, hebr. מֹשֶׁה Mosze, arab. موسى, Musa, cs. Prorok Bogowidiec Moisiej) – postać biblijna, przywódca Izraelitów w okresie ich wyjścia z Egiptu i wędrówki do Ziemi Obiecanej, święty prorok. Według niektórych źródeł żył prawdopodobnie w XIII wieku p.ne. Żydzi obrabowali Egipt ok 1300r.p.ne. Początki tzw. Izraela to max. 1200r.p.ne. Mojżesz jest plagiatem Sargona z Akadu (akad. 𒊬𒊒𒄀 Šar-ru-gi), także Sargon Wielki, w starszych pracach historycznych jako Sargon Starszy – twórca i pierwszy władca Imperium Akadyjskiego, znany z podboju sumeryjskich miast-państw w XXIV i XXIII wieku p.n.e.
  Vatican Citi jest III zakamuflowaną żydowską synagogą i w związku z tym,że żydowska księga „genesis” jest fałszywa nie ma umocowania u Boga ! JEST NIELEGALNY ! Kochani gdzie gdzie mamy podać do Sądu Vatican Citi i papieża Jorge Mario Bergoglio KOD ASCII 666 !!!? Proszę natychmiast opłacić GOOD.LIST.PERSONS & GOD.LIST.COMAPNIES . Potrzebuję też ludzi do zorganizowania i przeprowadzenia Pokojowej Apokalipsy .
  Tutaj jest dostępna prawdziwa Geneza Stworzenia Świata:
  https://ridero.eu/pl/books/widget/boze_stworzenie/

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

11 − 9 =