KulturaNaukaRetoryka ruchów LGBT w świetle faktów naukowych – nowość wydawnictwa 3DOM

Nasza Polska16 czerwca, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Homoseksualizmu boją się nie tylko rzekomi i faktyczni przedstawiciele obsesji homofobicznej, ale przede wszystkim… naukowcy. Badania dotyczące homoseksualizmu nie znajdują finansowania ani aprobaty w świecie naukowym, ale mimo wszystko są badacze, którzy wyżej stawiają prawdę niż aktualną modę ideologiczną i naukową. Wiktor Łysow zebrał wyniki badań nad homoseksualizmem w swojej książce, która niebawem ukaże się nakładem wydawnictwa 3DOM.

,,Nachalna propaganda sprawia, że nie mówi się o szkodliwych konsekwencjach homoseksualizmu dla zdrowia psychicznego i fizycznego (depresje, samobójstwa, uzależnienie od narkotyków, zakażenie wirusem HIV). Ideolodzy LGBT negują fakt, że zaburzenia seksualne można leczyć. Nie wspomina się o potrzebie terapii i nie mówi o skutecznych metodach, które doprowadziły wielu ludzi do porzucenia skłonności homoseksualnych oraz do założenia szczęśliwej, tradycyjnej rodziny”.

Powyższy fragment pochodzi z nowej książki Wydawnictwa 3DOM – „Retoryka ruchu LGBT w świetle faktów naukowych – Tom I” autorstwa Wiktoria Łysowa. Stanowi ona spis rzeczywistych i obiektywnych badań prowadzonych na temat homoseksualizmu. Niniejsze opracowanie stara się pochylić i dogłębnie zbadać słuszność poglądów głoszonych przez ideologów i aktywistów ruchów LGBT. Polecamy tą książkę wszystkim szukającym takich informacji, które ze względu na poprawność polityczną, są coraz mniej osiągalne.

Pozycja jest już dostępna w przedsprzedaży: https://3dom.pro/18558-wiktor-lysow-retoryka-ruchu-lgbt-w-swietle-faktow-naukowych-tom-i.html

Udostępnij:

Nasza Polska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

osiem − 6 =