MuzykaPolskaRaper Kali: Artyści, wspierający agendę szczepionkową są dla mnie skończeni

Karol Kwiatkowski7 czerwca, 202112 min

Pomimo, że zawiesiłem działalność artystyczną, chciałem zagrać dla Was w tym roku choć jedną sztukę na wysokim poziomie produkcyjnym, ale stwierdziłem, że koncert zagram dopiero w wolnym świecie, o ile jeszcze taki kiedyś powróci. Artyści, wspierający agendę szczepionkową są dla mnie skończeni. Tyle. Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli – napisał w mediach społecznościowych raper Marcin „Kali” Gutkowski.

Kilka dni temu w podobnym tonie wypowiedział się zespół Kult i opublikował oświadczenie: zespół nie będzie grał na koncertach, które będą przeznaczone wyłącznie dla osób zaszczepionych.

Przypomijmy, że m.in. FEST Festiwal i Pol’and’Rock Festival odbędą się tylko dla osób zaszczepionych.

„Uzależnienie funkcjonowania w społeczeństwie od substancji, którą wstrzykują w nasze ciała to przekroczenie granicy, które nigdy nie powinno nastąpić. Nieliczni artyści to zrozumieli i mają wystarczająco dużo odwagi. Profilaktyka obarczona ryzykiem, zgony C19 w PL to <0,1% / rok” – skomentował wypowiedź rapera dr n. med. Piotr Witczak.

Kali, właściwie Marcin Kamil Gutkowski to polski raper i aktor. W latach 2000–2010 członek zespołu Firma. Od 2009 roku współtwórca kolektywu Ganja Mafia, a od 2011 roku prowadzący solową działalność artystyczną. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Afu-Ra, Borixon, Gedz, Hemp Gru, Kacper HTA, O.S.T.R., Paluch, Peja, Pezet, Popek, Sarius, Sobota, Sokół, Włodi czy Żabson – czytamy w Wikipedii.

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

  • Arkadiusz

    12 czerwca, 2021 at 5:59 pm

    Kali to pieprzony foliarz i spiskowiec. Cała jego nowa płyta jest o teoriach spiskowych. Trzeba być kretynem, żeby myśleć, że szczepionki są złe.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

dziesięć − 9 =