ZagranicaHiszpania/ Podręcznik dla szkół „Buntownicy Płciowi”, aby dzieci miały „satysfakcjonujące relacje seksualne”

Karol Kwiatkowski16 kwietnia, 20216 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Socjalistyczne władze podmadryckiej gminy Getafe wydały podręcznik – przewodnik pt. „Buntownicy płciowi”, który jest rozprowadzany w lokalnych szkołach podstawowych i średnich. Według burmistrz gminy, Sary Hernandez (PSOE), celem publikacji jest, aby „wszystkie dzieci i młodzież miały satysfakcjonujące relacje seksualne”.

Przewodnik w „formacie bardzo wizualnym” został także przedstawiony przez lokalne władze Sorii (Kastylia i Leon), do konsultowania w szkołach, online lub do pobrania w siedzibie gminy – poinformowała Europa Press.

„Masz wątpliwości na temat seksu, partnera, twojego ciała? Projekt „Buntownicy Płciowi” oferuje genialny przewodnik na różne tematy, które na pewno cię zainteresują, zaciekawią i zaskoczą” – czytamy na stronach internetowych miejskiego ośrodka feministycznego Kobieta i Równość (Centro Municipal Mujer e Igualdad) w strukturach podmadryckiej gminy Getafe.

Przewodnik składa się z 6 części z wprowadzeniem burmistrz, która wyraziła zaniepokojenie, że „od dzieciństwa narzuca się stereotypy” i podkreśliła, że należy z nimi walczyć. „Chodzi o to, abyśmy od dzieciństwa i wczesnej młodości nauczyli się decydowania o naszych ciałach, kochania bez strachu, życia bez przemocy i innych maskulinizacji” – napisała. Hernandez zachęciła do odrzucenia „stereotypów seksistowskich i tworzenia nowej przyszłości”, do „odkrywania wielkiego seksu i przeżywania go bez granic”.

W piśmie do szkół podstawowych i średnich władze miasta zaleciły korzystanie z podręcznika w celu „depatriarchalizacji”. Według publikacji, obecne społeczeństwo wpaja dzieciom „genitalną, androcentryczną, fallusocentryczną, penetrocentryczną i heteronormatywną” wizję społeczeństwa, z czym należy skończyć. W związku z tym zachęca dziewczynki do „odkrywania łechtaczki”, którą definiuje jako „królową przyjemności”, a także przekazuje im inne propozycje, jak: „masturbacja jest fajna” czy „wyłącz telewizor i włącz swoją łechtaczkę”, poparte szczegółowymi rysunkami części kobiecych genitaliów z entuzjastycznymi wyjaśnieniami w stylu komiksu.

„Jeżeli ktoś nie rozumie takich pojęć jak „łechtaczka” lub „kopulacja”, to mamy wspaniałych profesjonalistów w radzie ds. edukacji lub w ośrodku feministycznym, którzy mogą to wyjaśnić” – powiedziała Hernandez podczas posiedzenia rady miejskiej we wtorek. Chodzi o to, aby „wszyscy chłopcy i dziewczynki z Getafe, wszyscy nieletni i młodzież tej gminy mieli satysfakcjonujące relacje seksualne, ewidentnie i jasno mówiąc, satysfakcjonujące i równe” – podkreśliła.

„Tak socjaliści indoktrynują seksualnie i korumpują dzieci” – napisała prawicowa organizacja pozarządowa HazteOir.org, która rozpoczęła kampanię na rzecz wycofania podręcznika ze szkół. „Pomóżcie nam powstrzymać tę aberrację” – zaapelowała.

HazteOir zwróciła uwagę, że podręcznik ma na celu nie tylko „reedukowanie” dzieci już w szkołach podstawowych, ale także samych rodzin poprzez „redefiniowanie pojęcia pary, promowanie wolnego seksu i atakowanie Kościoła”.

„Nie pozwolimy, aby żadne dziecko z Getafe czy innych gmin Hiszpanii stało się ofiarą tej sekty, której obsesją jest seksualizacja dzieci” – napisała HazteOir. – Nie pozwolimy, aby radykalne feministki manipulowały dziećmi i konfrontowały je z rodzicami, jak w reżimach komunistycznych. Niech zostawią dzieci w spokoju!”.

Z Saragossy Grażyna Opińska (PAP)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

fifteen + 15 =