MuzykaZagranicaUSA/ Artystka zamierza założyć ruch na rzecz praw osób heteroseksualnych

Karol Kwiatkowski24 marca, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Niatia Jessica Kirkland, amerykańska raperka i wokalistka, znana jako Lil Mama, jest gotowa do założenia własnego ruchu po tym, jak spotkała się z krytyką za podpisanie się pod stwierdzeniami, które lewicowi aktywiści uważają za transfobiczne.

Wrzawa rozpoczęła się 7 marca, kiedy raperka „Lip Gloss” zamieściła na swoim Instagramie wiadomość, w której kwestionowała logikę pozwalania dzieciom na podejmowanie decyzji o operacji zmiany płci, a następnie przedstawiła listę kilku rzeczy, w których rząd nie pozwala uczestniczyć osobom poniżej 18 roku życia. W ciągu ostatnich kilku tygodni Lil Mama stanęła w obliczu zmasowanego ataku ze strony społeczności LGBTQ+, na który odpowiedziała w czwartek (18 marca). „Mam zamiar rozpocząć ruch na rzecz praw heteroseksualnych”, napisała w swoim IG Story.

„Jest tak wiele osób, które boją się dać swoją szczerą [opinię], ponieważ jeśli to zrobią, LGBTQ+ usłyszą to, co chcą usłyszeć i wyrwą wypowiedzi z kontekstu. Nie muszę udowadniać sobie, przypominając ludziom, że mam bliskich ze społeczności LGBTQ+. Kiedy mówię, nie próbuję nikogo zranić, po prostu mówię swoją prawdę, tak jak wy wszyscy.” – napisała artystka w mediach społecznościowych.

Polska marka z odzieżą męską – poznaj Lancerto

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

siedem − pięć =