PolskaZborowski tłumaczy się ze szczepienia poza kolejką

Karol Kwiatkowski2 stycznia, 20212 min

Po prostu zostałem przez WUM zaproszony do pewnej akcji, nie zabiegałem o to” – tak z przyjęcia pierwszej dawki szczepionki na koronawirusa poza kolejnością tłumaczy w rozmowie z Polsat News aktor Wiktor Zborowski. Jak stwierdził, wszystkiemu winna jest Krystyna Janda.

Aktor Wiktor Zborowski oraz satyryk i reżyser Krzysztof Materna są na liście osób zaszczepionych w puli z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – poinformował w sobotę Polsat News. Przyjęcie pierwszej dawki szczepionki potwierdziła również aktorka Maria Seweryn.

Według informacji reportera Polsat News, aktorka Krystyna Janda dzwoniła do aktorów seniorów przed świętami z propozycją szczepień w WUM. Mieli być ambasadorami akcji promującej szczepienia.
Do całej sytuacji w rozmowie z Polsat News odniósł się Wiktor Zborowski, który podkreślił, że „UM wystosował zaproszenie do teatru, do Krystyny Jandy”.

Nie czułem, że wpycham się do kolejki, że sobie coś załatwiam. Po prostu zostałem przez WUM zaproszony do pewnej akcji, nie zabiegałem o to. Uznałem, że akcja jest ważna, więc zrobiłem to, choć myślałem, że będę się szczepić w drugiej połowie stycznia. WUM wystosował zaproszenie do teatru, do Krystyny Jandy, teatr to koordynował.

—powiedział aktor.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

6 − 1 =