Magiczny sylwester. Do wyboru Zenek, Piersi, Wróżbita Maciej i aktorzy z „Brzyduli”

Paweł Skutecki30 grudnia, 202025 min

Przepowiednie wróżbitów, koncerty oraz filmy to propozycje Polsatu, TVN i TVP na sylwestrową noc. Widzowie będą mogli obejrzeć „American Pie II”, posłuchać Michała Wiśniewskiego, Piersi i Zenka Martyniuka. Przyszłość przepowie Wróżbita Maciej, a aktorzy z „Brzyduli” oraz uczestnicy „Hotelu Paradise” podsumują rok.

„Sylwestrowa moc przebojów” to propozycja Polsatu na sylwestrowy wieczór. Największa domówka w kraju – jak określili to organizatorzy – rozpocznie się o godz. 20. W studio na żywo zagrają między innymi Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj to głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos. Muzykom towarzyszyć będzie Tomasz Barański i jego taneczna grupa NEXT.

Występy muzyków to część imprezy, oprócz nich pojawi się Wróżbita Maciej, który przedstawi horoskop na nadchodzący rok, dotyczący zdrowia, miłości i pracy, Rafał Maserak nauczy widzów, jak tańczyć w domu. Wydarzenie poprowadzą dwie pary – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak.

Telewizja Polska zorganizowała „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, tym razem w Ostródzie. „Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpi plejada gwiazd m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli” – poinformowała TVP. „Sylwester Marzeń z Dwójką” rozpocznie się o godz. 19.55 w TVP2.

O północy widzowie będą mogli zobaczyć pokaz sztucznych ogni i wznieść noworoczny toast z artystami występującymi podczas „Sylwestra Marzeń”. Imprezę poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi.

TVN w noc sylwestrową wyemituje filmy „Nigdy w życiu”, „Pieniądze to nie wszystko”, „American Pie II” i „Świadek koronny”. Na kanale TVN7 o 22.10 aktorzy z seriali „Brzydula”, „Zakochani po uszy”, „19” oraz uczestnicy „Hotelu Paradise” podsumują mijający rok. Jak podali organizatorzy, celebryci „powspominają najlepsze momenty ostatnich 12 miesięcy, porozmawiają o noworocznych postanowieniach i złożą życzenia widzom Siódemki. Nie zabraknie także wróżb na nadchodzący rok od Wróża Macieja”

Tradycją stało się już witanie Nowego Roku w telewizji z Marylą Rodowicz. We wtorek ogłosiła ona jednak, że w tym roku tradycji nie stanie się zadość. „Zdecydowałam, że robię sama swojego sylwestra jutro, 30 grudnia, bo to mój Narodowy Obowiązek na insta i facebooku live o 20. 2020 nie był dobry, wiec przywitamy 2021 dzień wcześniej, a co” – napisała na Facebooku.

„Ponieważ co roku witam Nowy Rok i żegnam stary rok w koncertach telewizyjnych, w tym roku mnie nie ma w żadnej telewizji, dlatego zapraszam na mojego prywatnego sylwestra. To będzie sylwester Maryli, dzień wcześniej, czyli 30 o godz. 20 na Instagramie i na Facebooku. Będę ja i ja i mój gitarzysta Marcin. Zapraszam” – ogłosiła w filmiku zamieszczonym w mediach społecznościowych. (PAP)

Autor: Olga Łozińska

Udostępnij:

Paweł Skutecki

2 comments

 • Marcin

  30 grudnia, 2020 at 11:53 am

  Telewizja Polska zorganizowała „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, tym razem w Ostródzie. „Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpi plejada gwiazd m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli” – poinformowała TVP

  No jak rany….Już nie mogę się doczekać…
  Chyba nie zasnę…

  Reply

 • zdzicho

  30 grudnia, 2020 at 4:33 pm

  Przypomnę Lisa – „Widz nie jest idiotą! Jest niewiarygodnym debilem!”

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk