Premier zaszczepi się przed kamerami?

Karol Kwiatkowski15 grudnia, 202032 min

Pan premier Mateusz Morawiecki jasno zadeklarował, że się zaszczepi. Być może przed kamerami, to jest jeden ze sposobów. – powiedział rzecznik rządu, Piotr Müller, na antenie Polsatu.

– Niektóre badania, sondaże wskazują, że część osób faktycznie z jakiegoś powodu nie chce skorzystać ze szczepionki. Stąd też akcja społeczna, którą będziemy niedługo uruchamiać, aby to autorytety naukowe, również osoby lubiane, popularne pokazywały, że najlepszym sposobem na to, aby przerwać rozwój choroby jest szczepienie. To szczepionka blokuje przenoszenie choroby między ludźmi, czyli ratuje zdrowie i życie. Pan premier Mateusz Morawiecki jasno zadeklarował, że się zaszczepi. Być może przed kamerami, to jest jeden ze sposobów. – powiedział rzecznik rządu.

Jak dodał w akcji popularyzującej szczepienia wezmą udział osoby popularne i znane – celebryci.

Rzecznik rządu Piotr Müller mówi, że scenariusz pełnego lockdownu nie jest na razie brany pod uwagę.

– W tej chwili na rządowych zespołach zarządzania kryzysowego nie ma omawianych wariantów zaostrzenia obostrzeń przed Świętami Bożego Narodzenia. Ten scenariusz, który został przedstawiony już jakiś czas temu, jest realizowany. Do świąt, włącznie ze świętami, będą obowiązywały aktualne obostrzenia – mówił Müller.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

3 comments

 • ka

  15 grudnia, 2020 at 8:51 pm

  Oszukiwać to nie nas. Nigdy nie uwierzę .Niech się zamieni z jakimś nauczycielem.

  Reply

 • zdzichol

  15 grudnia, 2020 at 10:03 pm

  Proponuję Narodowy Program Telewizyjny Publicznego Wyszczepienia Morawiowa polegający na losowym wyborze punktu szczepień i losowym wyborze ampułki z kontenera zwierającego ca 1000 szt. Sierotką losującą może być np. dr Martynowska.

  Reply

  • El

   15 grudnia, 2020 at 10:24 pm

   Dokładnie

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk