FilmCzy James Bond w najnowszym filmie będzie czarnoskórą kobietą?

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski8 listopada, 20202 min

Czarnoskóra Lashana Lynch będzie nowym agentem 007 w 25. filmie z serii przygód James Bonda.

Niedawno pojawiły się plotki, że pochodząca z Jamajki Lashana Lynch w 25. filmie z serii przygód Jamesa Bonda, „Nie czas umierać”, wciela się w rolę agenta 007. Aktorka potwierdziła te doniesienia w jednym z wywiadów. Możemy stwierdzić już bez żadnych wątpiliowści, że po raz pierwszy w historii agenta 007 zagra kobieta.

– Film „Nie czas umierać” zaczyna się od tego, że legendarny James Bond jest emerytem i cieszy się zasłużonym odpoczynkiem na Jamajce. Z tego powodu licencję na zabijanie z numerem 007 przejmuje agentka Nomi, którą gra Lashana Lynch – powiedziała Lynch według Onetu.

Jestem czarnoskórą kobietą. Gdyby inna czarnoskóra kobieta dostała tę rolę, sytuacja byłaby identyczna. Tak samo by ją atakowano i prześladowano.

– przekonywała.

Bez wątpienia decyzja o wysłaniu na emeryturę męskiej wersji agenta 007 jest kontrowersyjna i dla wielu fanów serii nie do zaakceptowania.

Źródło: onet.pl / prawy.pl

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

one × 3 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl