Polska spółka Elewarr odnosi coraz większe sukcesy! Teraz zaprasza na targi…

Agnieszka Malinowska6 września, 20206 min

Polska spółka Elewarr po latach odnotowuje zysk i przechodzi transformację. Pomimo ataków na spółkę ze strony kilku polityków i dwóch portali Elewarr cały czas robi swoje. Teraz zaprasza na targi, które odbędą się już niedługo!

„(…) Elewarr powinien pozostać, oczywiście musi się modernizować, inwestować w infrastrukturę, zmieniać swoją strukturę, dokonać restrukturyzacji finansowej i swoich aktywów, dywersyfikować swoją działalność, pokazać się także publicznie, tak aby lepiej dopasować się do potrzeb współczesnego rynku. I to będziemy czynić, bez względu na ataki.”

– powiedział dr Daniel Alain Korona – prezes Elewarr w rozmowie z red. Darią Plewą w piśmie „Warszawski Wieczór”.

ZOBACZ TAKŻE: TYLKO DLA NASZA POLSKA! Prezes Elewarru: Nasze sukcesy wywołują zazdrość i furię opozycji! To żenujące…

Od wielu miesięcy cała Polska zmaga się z koronawirusem. Obecna sytuacja bardzo zniechęciła uczestników wielu targów. Elewarr nie poddaje się jednak i organizuje Dni Elewarru! Zapewnia jednak, że wszystko odbędzie się zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa.
Dni Elewarru już 18 września! Rok temu na targach pojawił się Minister Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. W tym roku również zapowiedział swoją obecność.

„(…) liczymy też na entuzjazm ze strony wystawców. Wciąż można się zgłaszać”
– powiedział dr Daniel Alain Korona , podając przy okazji dane kontaktowe dla dostawców: tel. 605 782 889, email: hgrzegorczyk@elewarr.com.pl.

„II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020 to cykliczne spotkania rolników, producentów zbóż, hodowców, a także innych przedsiębiorców, którzy na co dzień współpracują z Elewarr Sp. z o.o. Wydarzenie to będzie miało charakter lokalnych targów, w których weźmie udział około 800 osób. Jednocześnie podkreślamy, że nasze wydarzenie organizowane będzie z zachowaniem wszelkich procedur i obostrzeń związanych z koronawirusem”

– możemy przeczytać w piśmie opublikowanym przez spółkę Elewarr.

Spółka Elewarr organizuje wiele potrzebnych i ważnych inicjatyw. Tym razem targi, które mają na celu promocję polskiego rolnictwa „ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych producentów wszelkich zbóż, a także innych producentów rolnych.”

„Będziemy chcieli się skupić na wskazaniu sukcesów rodzimego rolnictwa, które zostały dokonane w ostatnich 5 latach funkcjonowania polskiego rządu, a także na innych rozwiązaniach społecznych, dzięki którym lepiej żyje się wielu rolniczym rodzinom”
– możemy również przeczytać w piśmie opublikowanym przez Zarząd Spółki Elewarr.

Poinformowano także o szczegółowym planie Dni Elewarru. II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020 zostanie połączony z targami i wystawą rolniczą. Pojawi się też sporo występów artystycznych, zostanie także zaprezentowana działalność lokalnych kół i stowarzyszeń rolniczych. Nie zabraknie też wielu atrakcji nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci!

„18.09.2020 r.
Waplewo Wielkie, województwo pomorskie, powiat sztumski, gmina Stary Targ
Harmonogram wydarzenia
14:00 – Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Waplewie Wielkim – uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, bożego błogosławieństwa dla rolników ich rodzin, w tym Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego i jego rodziny oraz pracowników i współpracowników Elewarr Sp. z o.o.
15:00 – przejście korowodu dożynkowego na Stadion Sportowy w Waplewie Wielkim.
15:30 – Stadion Sportowy w Waplewie Wielkim – uroczyste otwarcie II Ogólnopolskiego Dnia Promocji Elewarr – Dożynki 2020, Ceremoniał Dożynkowy, wręczenie nagród rolnikom.
17:00 – rozpoczęcie Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa Elewarr.
17:00 – 19:00 – Gościniec Dożynkowy.
19:00 – 23:00 – taneczna Zabawa Dożynkowa.

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk