PolskaWiadomościPolska spółka Elewarr odnosi coraz większe sukcesy! Teraz zaprasza na targi…

Agnieszka Malinowska6 września, 20206 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Polska spółka Elewarr po latach odnotowuje zysk i przechodzi transformację. Pomimo ataków na spółkę ze strony kilku polityków i dwóch portali Elewarr cały czas robi swoje. Teraz zaprasza na targi, które odbędą się już niedługo!

„(…) Elewarr powinien pozostać, oczywiście musi się modernizować, inwestować w infrastrukturę, zmieniać swoją strukturę, dokonać restrukturyzacji finansowej i swoich aktywów, dywersyfikować swoją działalność, pokazać się także publicznie, tak aby lepiej dopasować się do potrzeb współczesnego rynku. I to będziemy czynić, bez względu na ataki.”

– powiedział dr Daniel Alain Korona – prezes Elewarr w rozmowie z red. Darią Plewą w piśmie „Warszawski Wieczór”.

ZOBACZ TAKŻE: TYLKO DLA NASZA POLSKA! Prezes Elewarru: Nasze sukcesy wywołują zazdrość i furię opozycji! To żenujące…

Od wielu miesięcy cała Polska zmaga się z koronawirusem. Obecna sytuacja bardzo zniechęciła uczestników wielu targów. Elewarr nie poddaje się jednak i organizuje Dni Elewarru! Zapewnia jednak, że wszystko odbędzie się zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa.
Dni Elewarru już 18 września! Rok temu na targach pojawił się Minister Rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. W tym roku również zapowiedział swoją obecność.

„(…) liczymy też na entuzjazm ze strony wystawców. Wciąż można się zgłaszać”
– powiedział dr Daniel Alain Korona , podając przy okazji dane kontaktowe dla dostawców: tel. 605 782 889, email: hgrzegorczyk@elewarr.com.pl.

„II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020 to cykliczne spotkania rolników, producentów zbóż, hodowców, a także innych przedsiębiorców, którzy na co dzień współpracują z Elewarr Sp. z o.o. Wydarzenie to będzie miało charakter lokalnych targów, w których weźmie udział około 800 osób. Jednocześnie podkreślamy, że nasze wydarzenie organizowane będzie z zachowaniem wszelkich procedur i obostrzeń związanych z koronawirusem”

– możemy przeczytać w piśmie opublikowanym przez spółkę Elewarr.

Spółka Elewarr organizuje wiele potrzebnych i ważnych inicjatyw. Tym razem targi, które mają na celu promocję polskiego rolnictwa „ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych producentów wszelkich zbóż, a także innych producentów rolnych.”

„Będziemy chcieli się skupić na wskazaniu sukcesów rodzimego rolnictwa, które zostały dokonane w ostatnich 5 latach funkcjonowania polskiego rządu, a także na innych rozwiązaniach społecznych, dzięki którym lepiej żyje się wielu rolniczym rodzinom”
– możemy również przeczytać w piśmie opublikowanym przez Zarząd Spółki Elewarr.

Poinformowano także o szczegółowym planie Dni Elewarru. II Ogólnopolski Dzień Elewarr – Dożynki 2020 zostanie połączony z targami i wystawą rolniczą. Pojawi się też sporo występów artystycznych, zostanie także zaprezentowana działalność lokalnych kół i stowarzyszeń rolniczych. Nie zabraknie też wielu atrakcji nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci!

„18.09.2020 r.
Waplewo Wielkie, województwo pomorskie, powiat sztumski, gmina Stary Targ
Harmonogram wydarzenia
14:00 – Kościół św. Maksymiliana Marii Kolbego w Waplewie Wielkim – uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny, bożego błogosławieństwa dla rolników ich rodzin, w tym Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego i jego rodziny oraz pracowników i współpracowników Elewarr Sp. z o.o.
15:00 – przejście korowodu dożynkowego na Stadion Sportowy w Waplewie Wielkim.
15:30 – Stadion Sportowy w Waplewie Wielkim – uroczyste otwarcie II Ogólnopolskiego Dnia Promocji Elewarr – Dożynki 2020, Ceremoniał Dożynkowy, wręczenie nagród rolnikom.
17:00 – rozpoczęcie Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa Elewarr.
17:00 – 19:00 – Gościniec Dożynkowy.
19:00 – 23:00 – taneczna Zabawa Dożynkowa.

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

trzy × 2 =