Agnieszka Gozdyra na temat Margot. Zaskoczyła chyba wszystkich!

Agnieszka Malinowska31 sierpnia, 20202 min

Od jakiegoś czasu bardzo głośno jest na o sprawie Michała Sz „Margot”. To na jego temat postanowiła wypowiedzieć znana dziennikarka Polsat News – Agnieszka Gozdyra.

Swoją wypowiedzią zapewne zaskoczyła wielu.

Symbole są bardzo ważne. Symbolem jest Anna Grodzka, Ewa Hołuszko. Stoi za nimi biografia, historia. Twierdzę, że Margot jako symbol walki o prawa LGBT wyrządzi więcej szkody niż pożytku.” – napisała Gozdyra na swoim Twitterze.

Mam wobec postaci Margot wątpliwości wynikające nie tylko z tego zdjęcia, wulgarnego i głupiego. Co nie zamyka dyskusji o proporcjonalności zastosowanych środków.

– dodała.

To jednak nie wszystko.

„Pan może na tym foto widzieć wspaniałego aktywistę, ja zaś wulgarną osobę, której sodówka uderzyła do głowy. Aktywistą był Biedroń, Grodzka i inni. Tyle.”

– tak dziennikarka odpisała jednemu z użytkowników Twittera.

Jaka jest Wasza opinia na temat jej słów?

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk