Agnieszka Gozdyra o poprawności politycznej! Padły zaskakujące słowa!

Agnieszka Malinowska11 sierpnia, 20202 min

Dziennikarka Agnieszka Gozdyra postanowiła wypowiedzieć się na temat aktualnej poprawności politycznej w Polsce. Padły zaskakujące słowa!

Przypomnijmy, że prezes radia Nowy Świat – Piotr Jedliński został niedawno zwolniony z pracy. Wszystko przez to, że Michała Sz. znanego bardziej jako „Margot” nazwał mężczyzną. Zwolnienie to wywołało mnóstwo komentarzy. Lewicowi działacze stwierdzili, że Jedliński powinien nazwać Margot tak jak sobie życzy.

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać dziennikarka – Agnieszka Gozdyra. Na początku przyznała, że mówi o Margot jako „ona”, ponieważ tak Michał Sz. się czuje. Jednak nie podoba jej się, że zwolniono Prezesa radia Nowy Świat.

 Ale nie uważam, że ktoś powinien tracić pracę, jeśli nie jest do tego przekonany. Sprawa jest cholernie delikatna i trudna nawet dla ludzi obytych. A my tkwimy w pułapce hiperpoprawności.

-napisała Agnieszka Gozdyra na swoim koncie na Twitterze.

Co sądzicie na temat jej słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk