PolskaWiadomościAgnieszka Gozdyra o poprawności politycznej! Padły zaskakujące słowa!

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska11 sierpnia, 20202 min

Dziennikarka Agnieszka Gozdyra postanowiła wypowiedzieć się na temat aktualnej poprawności politycznej w Polsce. Padły zaskakujące słowa!

Przypomnijmy, że prezes radia Nowy Świat – Piotr Jedliński został niedawno zwolniony z pracy. Wszystko przez to, że Michała Sz. znanego bardziej jako „Margot” nazwał mężczyzną. Zwolnienie to wywołało mnóstwo komentarzy. Lewicowi działacze stwierdzili, że Jedliński powinien nazwać Margot tak jak sobie życzy.

Głos w tej sprawie postanowiła zabrać dziennikarka – Agnieszka Gozdyra. Na początku przyznała, że mówi o Margot jako „ona”, ponieważ tak Michał Sz. się czuje. Jednak nie podoba jej się, że zwolniono Prezesa radia Nowy Świat.

 Ale nie uważam, że ktoś powinien tracić pracę, jeśli nie jest do tego przekonany. Sprawa jest cholernie delikatna i trudna nawet dla ludzi obytych. A my tkwimy w pułapce hiperpoprawności.

-napisała Agnieszka Gozdyra na swoim koncie na Twitterze.

Co sądzicie na temat jej słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

16 + 10 =