Asystent Janusza Korwin Mikkego w Studio Polska. Padły ostre słowa! Senyszyn próbowała przerwać [WIDEO]

Agnieszka Malinowska11 sierpnia, 20202 min

Asystent Janusza Korwin-Mikkego -Karol Wilkosz pojawił się niedawno w programie Studio Polska w TVP Info. Postanowił zabrać głos w sprawie ideologii LGBT. Padły ostre słowa!

Podczas jednego z programów w TVP INFO rozmawiano na temat LGBT. Zabrać głos postanowił asystent Korwin-Mikkego, któremu przez cały czas próbowała przerwać posłanka Joanna Senyszyn.

„Dodajmy też, że LGBT w ogóle nie dba o los homoseksualistów. Oni dbają o los homoseksualistów podobnie jak bolszewicy dbali o los chłopów i robotników.”

-powiedział.

(…) skłócacie naród, wmawiacie kobietom, że są dyskryminowane, homoseksualistom, że są dyskryminowani, aby osiągnąć władzę polityczną. Na tym polega neo-marksizm. Powiedzmy to sobie wprost!

-dodał.

Całość filmiku można posłuchać tutaj:

Co sądzicie na temat jego słów?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk